FORUM
Każdy mieszkaniec może zdecydować, co sfinansować powinno miasto
person Niki_Manifesto
04.12.2018 18:56

To bardzo ważne, że mieszkańcy mogą się włączyć wybierając istotne dla siebie projekty. Wiadomo, wszystkiego naraz się nie da przegłosować, choć każdy jeden jest istotny, ma znaczenie. Ma znaczenie nie tylko dla mieszkających w tym rejonie, bo jest wiele projektów, z których wykonania będą korzystać wszyscy, wielu, również spoza danego obszaru, z całego miasta.

Ludziom należy oddawać tę władzę, to mieszkańcy korzystają przecież z tych dóbr, sami dobrze wiedzą, co jest przydatne, funkcjonalne, znają realia życia w lokalnych małych społecznościach i dążą do lepszego wykorzystania przestrzeni i ludzkiego potencjału, do poprawy jakości życia.

Drogi zostaną poprawione, tak czy inaczej, teraz czy w najbliższej przyszłości, ale samochody przestaną być dla człowieka najważniejsze. Zieleń, parki, czyste powietrze, imprezy miejskie i twórcze spotkania na wolnym powietrzu, odpoczynek od stresu wszelkiego rodzaju, czyli dbałość o zdrowie psychiczne oraz fizyczne. I można sobie spokojnie na trawie ćwiczyć jogę. Jogę, Tai Chi, Zumbę i wiele innych ćwiczeń doskonałych do przeprowadzenia w plenerze.

person
Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
starstarstar
person abajurek33
04.12.2018 14:53

Zamiast przebudować tę durną Z-kę, załatać dziury i wymienić nawierzchnię  na wielu ulicach. To stójcie w gigantycznych korkach, niszczcie auta jeżdżąc po dziurzyskach i ćwiczcie se jogę. (<:

person
abajurek33
na forum od listopada 2017
star
person korwinista
03.12.2018 20:16

A od czego jest samorząd? Najpierw każą na siebie głosować, a teraz mam jeszcze za nich decyzje podejmować?

Jak nie wiedzą na co wydać pieniądze, to może niech nie wydają. Jeżeli co roku w budżecie jest deficyt, to dobrze byłoby przeznaczyć te 0.5% na spłatę zadłużenia.

Tymczasem władze miasta okradają przyszłe pokolenia krośniań i jeszcze chcą w tą niegodziwość wciągnąc mieszkańców.

person
korwinista
na forum od kwietnia 2018
person sagan
03.12.2018 16:29

Już zdecydowaliscie sami ktore tematy będą zrealizowane (kto decydował które tematy poddać pod głosowanie ,a które wyrzucić) tam już wybralliście kogo wywalić na aut ,uzasadniając to bzdurnym uzasadnieniem.Nie zabawiajcie się jak dzieci w piaskownicy..Prosze podac do publicznej wiadomości kto przeprowadzałtą wsyępną kwalifikację, dlaczego nie porozmawiał np. telefonicznie i nie dokonałzgłębienia tematu?Dwa lata temu tez było zgłaszanie tematów i głosowanie ,a póżniej wytarto sobie tym głosowaniem pewną część ciala.

person
sagan
na forum od listopada 2017
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA
equalizer Reklamę wyświetlono 12256 razy