DYSKUSJE
Miejsca przyjazne dzieciom. Gdzie można zjeść w towarzystwie najmłodszych?
Lukii
28.10.2018 09:59
wyróżnione przez moderatora

W galerii vivo jest wszystko czego potrzeba. Plac zabaw na zewnątrz plac zabaw w srodku przy restsuracjach i pokuj zabaw z animatorem na przeciwko kina Helios. Jest też profesjonalna toaleta z przewijakiem. Vivo ma sporo przestrzeni i miejsca na jazdę wózkami po obiekcie w razie złej pogody. Żadne miejsce w tej części Podkarpacia tego nie zapewnia. Ani w Sanoku ani w Jaśle.

Lukii
na forum od listopada 2017
jazz33
28.10.2018 08:20

a czy sa miejsca w krosnie gdzie mozna spokojnie zjesc bez bandy drących sie  bachorów..  ??? 

jazz33
na forum od października 2018
mikep
28.10.2018 05:14

W takim razie zwracam honor, co nie zmienia faktu, że w sezonie nie były zakryte

mikep
na forum od października 2018
Jon
28.10.2018 00:35
wyróżnione przez moderatora

Wedłu mnie w Krośnie nie ma lokalu gdzie rodzice moga spokojnie zjeść, a dziecko się SAMO bawi, są kąciki, ale to za mało. Często zabawki są uszkodzone lub okropnie brudne (Oberża). Brakuje choćby przewijaków. W Kawce kazano mi przewijać dziecko na fotelu obok stolika, a w Starym Krośnie robiłam to na podłodze obok stołu... A wystarczyłby taki mały, otwierany przewijak, jak na stacjach, który gdy jest nieużywany to nie zabiera miejsca w łazience.

Jon
na forum od listopada 2017
Berenika_Kochan
27.10.2018 21:36

mikep, chodzi o te jakby druty utrzymujące powierzchnię do skakania po obrysie? jeśli tak, 17.10 były zasłonięte. zwróciłam uwagę, bo we wrześniu nie były.

Berenika_Kochan
na forum od listopada 2017
mikep
27.10.2018 20:31

Z całym szacunkiem, ale w Parkowej 7 trampolina woła o pomstę do nieba - obrzeża zamiast zabezpieczać trampolinę wiszą sobie swobodnie poza jej obrysem - tak, że jakby dziecko sobie za mocno skoczyło to wylatuje poza nią. Pomimo interwencji mojej Sz. Kuzynki w barze i zapewnieniu, że problem zostanie rozwiązany - dwa miesiące później stan rzeczy się nie zmienił, tak więc nie stawiałbym tego za wzór.

mikep
na forum od października 2018
marecky07
27.10.2018 19:23

Oj widać że nie się Pani nie zna .

marecky07
na forum od lipca 2018
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA