DYSKUSJE
"Obudź się Krosno!". Koalicja Obywatelska z kawą na targowicy
Dewast
10.10.2018 01:58

@zawszeiwszedzie, A ty to kto, ich adwokat? Odpowiem tak samo: Jak ci nie pasują moje posty to nie czytaj. Zainwestowałem w nie parę sekund życia, a to że ci sie one niepodobaja obchodzi mnie tyle samo co moje posty ciebie.

Dewast
na forum od listopada 2017
asmodeus
10.10.2018 01:08

Pani Frydrych dlaczego kłamiesz że PIS będzie dawał pieniądze tylko dla samorządów gdzie władzę ma PIS? to kłamstwo ! Prosze nie kłamać ! i przytoczyć w tej sprawie całe wypowiedzi władz PIS;

  obywatele Krosna oczekują od pani honorowo zrezygnować z mandatu poselskiego ! - dosc kłamst i gry słówek !

asmodeus
na forum od listopada 2017
prawdziwek
09.10.2018 23:42

zawszeiwszedzie masz gdzieś napisane że w PiS są sami fachowcy i krystaliczni politycy,kandydaci ???pokaż mi bystrzaku gdzie tak jest napisane !! AWS miało również wielu sprzedawczyków, obecnych sługusów niemieckich którzy przeszli do PO,PSL itp więc lepiej wybrać mniejsze zło od tych którzy nas chcą zgnoić i oddać w ręce komuny w nowym wydaniu" UE" rządzonym przez lewactwo!

prawdziwek
Konto zablokowane
Dewast
09.10.2018 22:52

@zawszeiwszedzie, A ty to kto, ich adwokat? Odpowiem tak samo: Jak ci nie pasują moje posty to nie czytaj. Zainwestowałem w nie parę sekund życia, a to że ci sie one niepodobaja obchodzi mnie tyle samo co moje posty ciebie.

Dewast
na forum od listopada 2017
pomyslowydowbromir
09.10.2018 21:08

Z Panem z Marhaby miałem kiedyś scysje pytając go grzecznie kiedy przestawi swój samochód uniemożliwiający mi wjazd na prywatne miejsce parkingowe. Niestety zachował się wyjątkowo hamsko-bez powodu i osobiście uważam, że tacy ludzie nie powinni piastować jakichkolwiek stanowisk publicznych.

pomyslowydowbromir
na forum od listopada 2017
zawszeiwszedzie
09.10.2018 20:50

dewast  jak ci się nie podoba to nie zaglądaj tutaj ,ktoś zainwestował swoje prywatne pieniądze w portal i prowadzi sobie taki właśnie interes może ci się to nie podobać, ale to już musisz zgłosić do ziobry lub jego kolegi , defacto obrońcy pedofila -piotrowicza ,A ty "prawdziwek"jak już wymieniasz  te partie to możesz tez wspomnieć o partii aws z której pochodzi większość terazniejszych klęczników z pis i jak pięknie się "rozwinęła"gospodarka Polska w czasie ich rządów  

zawszeiwszedzie
na forum od listopada 2017
Dewast
09.10.2018 20:34

Dlaczego Krosno24 nie zrzuci maski i nie napisze wprost, że jest portalem dla lewicowej części społeczności Krosna a nie dal wszystkich mieszkanców.

Widać to przecież PO: artykułach, sposobie moderowania, sposobie wyróżniania,... czy tak by nie było uczciwie?

Ja wiem że uczciwośc nie mieści się w ramach lewicowych poglądów ale może warto to zmienić? ...

Nie no żartowałem...

Dewast
na forum od listopada 2017
abajurek33
09.10.2018 19:45

Obudźcie się krośnieńscy wyborcy (Heraklesi) i posprzątajcie oraz porzadnie przewietrzcie tę stajnię Augiasza (rada miasta). Wygońcie na pastwiska zasiedziałe stare krowy i starych byków z tej stajni.                                                                                                          Krosno potrzebuje pełnych pomysłu młodych, zaradnych, zdolnych i wykształconych ludzi. 

abajurek33
Konto zablokowane
Dewast
09.10.2018 19:39

@prawdziwek, Ciekawe czy Twój komentarz też zostanie polubiany przez moderatora (bo prawdziwy)... nie no żartowałem, raczej za chwilę zniknie.

Ludzie mają strasznie wybiurczą pamięć a to że im przypomniałeś co było za PO-PSL niczego nie zmieni. Dziś jest modny antyPIS i nie ma znaczenia że KO nie ma żadnego programu, ważne że antyPIS.

PS

Temu gościowi na zdjęciu chyba się zbliżające Święta pomyliły.

Dewast
na forum od listopada 2017
ola13152
09.10.2018 19:37

Chyba nie znaleźli tam zbyt wielu ludzi, bo władze miasta zamiast dbać o swoich mieszkańców, żeby dobrze im się żyło i by ich dzieci zostawały w mieście, wolą l otworzyć 4 galerie, dzięki czemu targowica upada, a perspektyw dla młodych jak nie było tak nie ma. 

ola13152
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA