DYSKUSJE
Alkohol w sklepach dostępny do 23.00? Będzie poprawka uchwały
eveder
na forum od marca 2018
reaktywator
13.09.2018 08:14

NO dobra, przegłosujcie sobie od 23.15 - 23.17, a co będzie z ogródkami piwnymi np. w Rynku i nie tylko, wszędzie tam gdzie "ogródek" piwo sprzedaje się i spożywa poza  zamkniętym pomieszczeniem w miejscu publicznym, nawet podczas nocnego festynu z okazji urodzin jakiegoś wodza lub otwarcia pomnika?

Niech tylko zauważę, że piwo przenosi się w przestrzeni publicznej np. przez Podcienia, to Jakiego zaraz zawiadomię i zrobi z Wami porządek i zabetonuje wejścia w teren "zielony"!

Chyba na takie okazj trza bedzie zwoływać sesje nadzwyczjne, by uchylić zarządzenie na "z okazji... zezwala się na kufel w ręce w mijscu publicznym"..., a i kasa za posiedzenie wpłynie...

reaktywator
na forum od listopada 2017
carynska
12.09.2018 15:34
wyróżnione przez moderatora

Zapraszam w Bieszczady. Tu o każdej porze dnia i nocy można kupować alkohole.te wyrabiane 'przy poświacie księżyca" też. Do wyboru, do koloru i smaku również.

A swoją drogą, ciekawe z którym proboszczem szanowni rajcy miejscy konsultowali tą bzdurną , śmierdzącą komuną ustawę? Czyżby przewielebny jakiś alkoholowy interesik na obrzeżach miasta rozkręcał?)))

carynska
na forum od listopada 2017
foks9
12.09.2018 14:01

tylko w Kaczystanie i Pislandzie takie głupoty można wymyslić, ale idźmy dalej, może zakaz sprzedaży prezerwatyw od 7,00 do 21,00.

foks9
na forum od listopada 2017
longar
12.09.2018 11:28

Ludzie, trzeba znieść tę chorą ustawę ,, Krosno Miasto Szkła'' na pewno będzie słynne w całej Polsce, a i turyści będą mieli  (dobre) zdanie -  nie wiem jak było za komuny ale wydaje mi się że z tą ustawą troche nią ''zawiewa''  tym zakazem na pewno turyści będą  (zadowoleni) 

longar
na forum od listopada 2017
reaktywator
12.09.2018 07:57
wyróżnione przez moderatora

Taki bezsen, głuputa i ZAKŁAMANIE to chyba tylko w państwi PiS zdarzyć się może - przegłosujecie teraz zakaz sprzedaży w trzch sklepach przesuwając godzinę na 23-cia, by inne sklepy też nie mogły sprzedawać w godzinach gdy są zamknięte?!

Chyba tylko Jaki potrafi to zrozumieć, który za bubel prawny w postaci Ustawy został nagrodzony, namaszczony na Prezydenta Warszawy.

A tak w ogóle, to po co ten zakaz od 23-ciej, skoro i tak sklepy będą nieczynne oprócz trzech i kilku stacji benzynowych - a może ktoś konretny ma pomysła na sieć melin, nie tylko w Krośnie?!

reaktywator
na forum od listopada 2017
panSebastian
12.09.2018 07:37
wyróżnione przez moderatora

Jesteśmy wdzięczni za złogodzenie wprowadzanych zasad KATOKALIFATU

panSebastian
na forum od listopada 2017
mufin123
12.09.2018 07:09

Ustawa którą mało kto rozumie i jej cel daleki od założeń. Kto pije ponad umiar  i żyje na garnuszku miasta będzie  dalej pił bo kupi wcześniej  a kto pracuje ciężko i płaci uczciwie podatki będzie uciemierzony. "Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo , że o kasę..." Forumowicze zastanówcie się , które sklepy na tym stracą a które zyskają ? Reakcja na niedzielny zakaz handlu?

mufin123
na forum od listopada 2017
paragraf5
12.09.2018 06:58
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Obraźliwe sformułowania
paragraf5
Konto zablokowane
wladt
12.09.2018 06:14

Od razu wyjaśniam poprzedni wpis: Ja nie chodzę po nocnych sklepach więc nie wiem nawet gdzie są... ale jestem przeciwko jakimkolwiek zakazom i nakazom więc chętnie podpiszę się obiema rękami i nogami pod każdą petycją która zmierza do jakichkolwiek ograniczeń prawa jednostki. Mieszkam w okolicach dworca więc jeśli ktoś wie gdzie można podpisać sprzeciw niech da znać.

wladt
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA