DYSKUSJE
Historia z happy endem. Będzie pumptrack na Zawodziu
adekada22
16.09.2018 16:41

Heh...

komentarze od sflustrowanych POlitycznie maruderę ów.

Pumptracki nie w jednym mieście są i to nie od dzisiaj, to że w takie inwestycje Krosno inwestuje - to tylko się cieszyć. Im więcej tym lepiej. Braki w temacie sportu są ogromen.

Z tą mapką rzeczywiście jakiś niewypał - to chyba na Zawodziu gdzieś ma być.

A odnośnie długów... bądzmy poważni. Sam PiS takiego długu nie zrobił. Jak się nie myle - są przy władzy 1 kadencję. Wczesniej kto był w rządzie? Domowe przedszkole?

PO chciało całą Polskę sprzedać - najlepiej Niemcom (pomysł kiepski - ale byłoby, że Polskę z długów wyciągnęli).

Zbyt dużo poniemieckiej i pokomunistycznej bandy w urzędach siedzi. Może czas na zmiany? Czas na młodsza krew z lepszymi wizjami? Niż tylko ciągłymi naciągaczkami rozżalonych POsłów. Zamiast szykanować całą resztę - wzięła by się do roboty ta cała banda, która nie może pogodzić się z porażką - może w końcu udałoby się im coś dobrego wymyślić. Dobrych pomysłów coraz mniej macie, albo są jak jest już za późno.

Miło by było, gdyby w okolicy pojawił się jakiś bikepark, z trasami od wersji family aż do dh... ale to akurat mało prawdopodobne, aby się jeszcze z Lasami Państwowymi dogadać. Koszty też dość spore - no i znaleźć miejsce, które wszystkich zadowoli...

adekada22
na forum od listopada 2017
staszek050
14.09.2018 17:47

Chwali się udaną incjatywę .... Życzę dużo sukcesu.

staszek050
na forum od listopada 2017
bodek
14.09.2018 10:48

Za każdym razem jak zaglądam na k24 upewniam się coraz bardziej, że komentowanie na tym portalu powinno być wyłączone.

bodek
na forum od listopada 2017
azazello
14.09.2018 07:26

A ja byłem w nowym klubie snookera , bilard w Hermesie na ul. Krakowskiej, super stół i tanio. Polecam !   od 17:30. To dla tych mniej wysportowanych ...

azazello
na forum od czerwca 2018
wladt
13.09.2018 21:01

Czy ten obiekt "PUMPTRACK" ma powstać na terenie cmentarza żydowskiego? Pytam, bo wyświetla się mapka google pod artykułem, na którym widnieje wyżej wymieniony cmentarz. Mam tylko nadzieję, że nikomu nie przyszłodo głowy zamienić go na atrakcję dla dzieci, które będą jeździć na rowerach po żydowskich grobach. 

wladt
Konto zablokowane
kasjerdupa
13.09.2018 20:29

To siodelko niebezpiecznie blisko jest opony ,aby uważać to za hobby, więc jeśli to już pasja, to chętnie się zrzucimy.

kasjerdupa
Konto zablokowane
kurnachata
13.09.2018 20:16

No i  dobrze, "na rowerze robie triki, w kierownicy mam przerzutki a na szprychach koraliki".

kurnachata
na forum od listopada 2017
korwinista
13.09.2018 18:55

Tak jest, niech wszyscy mieszkańcy Krosna złożą się na tor dla pana Huberta, bo pan Hubert, mimo że siwieje, to wciąż chce się bawić jak dziecko, a obowiązkiem sfrustrowanego pisowskiego katofaszystowskiego motłochu jest zapewnić elicie rozrywkę, w końcu to świetna inwestycja (bo nie trzeba inwestować swoich pieniędzy).

Zawsze mnie to zastanawiało co sobie myslą włodarze miasta kiedy wydają lekką ręką pieniądze na takie projekty kiedy miasto jest zadłużone na 150 mln zł.

Czy to jest moralne zadłużać przyszłe pokolenia mieszkańców miasta, łącznie z dziecmi, które dopiero się urodzą?

Pan prezydent zawsze chętnie fotografuje się z pierwszym krośnianinem urodzonym w nowym roku i zdaje się, że daje mu 1000 zł nagrody, tyle że każde nowo urodzone dziecko w Krośnie ma na "dobry start" ponad 3000 zł długu.

Gratuluje prowadzenia takiej polityki finansowej na zasadzie "bo inni też tak robią". Nikt nie myśli, nie ma żadnej refleksji, a każdy kto jest na nie, to pisowski oszołom i "hamulcowy".

Nie ma dla tego kraju żadnej nadziei.

korwinista
Konto zablokowane
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA