DYSKUSJE
Sukces obywateli. Działka na mieszkania, nie na kościół
Endrju89
03.09.2018 16:45

Wy się ludziska dziwita że w polsce jest jak jest ? dopóki żyją "moherowe" berety i ludziska wychowani w poprzednim ustrju w polsce będzie ŹLE!!!  niezależnie od tego czy będzie żądził PiS, PO czy inny KOD. Jak już kiedyś powiedziałem musi upłynąć jeszcze co najmniej 20-30 lat zanim w tym kraju będzie lepiej bo jak na razie to tym państwem trzęsie czarna mafia z Rydzem na czele a nie naród a tym bardziej wybrana "władza"... 

Tak przy okazji : Dzięki specjalnym umowom z diecezjami księża otrzymują karty rabatowe pozwalające im tankować ze zniżką paliwo na stacjach Lotos. O sprawie poinformował portal tvn24bis.pl. Niedawno ujawniono, że NSZZ Solidarność podpisało umowę z siecią stacji paliwowych Lotos. Na jej podstawie związkowcy oraz ich rodziny korzystające z kart paliwowych LOTOS Biznes otrzymają zniżki na paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt. Lotos podobne umowy podpisuje także z innymi związkami zawodowymi, a jak właśnie ustalił portal tvn24bis.pl, także z diecezjami Kościoła Katolickiego.

https://gloswielkopolski.pl/ksieza-moga-taniej-tan(...)

Ktoś ma jeszcze jakies wątpliwości ?

Sądzę że to tylko czubek góry lodowej i to tylko kwestia czasu aż wypłyną inne pomyje na wierzch... grunty, ziemie, pola, działki, paliwa nie wspominając już o innych występkach których na samą myśl aż człowieka krew zalewa, zawsze i wszędzie "czarni" muszą maczać swoje tłuste i chciwe łapska ... oj jak to pięknie kiedyś nauczano na lekcjach religii o siedmiu grzechach głównych, szkoda tylko że Ci co tego nauczają, sami się do tego nie stosują ale to już nie mój problem ... 

Endrju89
na forum od listopada 2017
wladt
03.09.2018 16:18

rogol

W czasach PRL-u to kościół miał tyle do powiedzenia co żyd za okupacji.

wladt
Konto zablokowane
rogol
03.09.2018 16:00

Jak to sie wszystko poprzewracalo.

W czasach PRL-u nie do pomyslenia bylo by ktos odwazyl sie odmowic kosciolowi.

rogol
Konto zablokowane
wladt
03.09.2018 15:49

Grzes2

PiS bo mieszkanie plus a pan Czaja bo jest w komisji mieszkaniowej... :)

wladt
Konto zablokowane
Grzes2
03.09.2018 15:27

A dlaczego PiS i Czaja przeciw  ???

Grzes2
na forum od listopada 2017
sierotka
03.09.2018 15:07

Jestem bardzo ciekawa ,kto te mieszkania dostanie .W Polance to  dostali RBR i tym podobne  okolice.Przyjrzeć się  tym przydziałom mieszkań ,skoro to z naszych pieniędzy to niech dostają Krośnianie!!!!!

sierotka
na forum od listopada 2017
ivamela
03.09.2018 13:54

Czyli w sumie wyszło na jedno.Nie na Składowej to kilka ulic dalej...echh..Oczywiście mogę tylko przychylić sie do poprzedników w innej sprawie.CO DO JASNEJ CH....Y ROBI CZAJA W RADZIE!!! WYPAD -JUZ CZAS.A zapomniałam,pewnie poluje na kolejny garaż albo stanowisko dla córek w państwowej instytucji.Ten to się umiał ustawić.

ivamela
na forum od listopada 2017
n_ulkan
03.09.2018 13:52

sługa kościelny,były skompromitowany milicjant S.Cz  już dawno powinien być wykopany z Rady gdyż na korzyść mieszkańców działa prężnie przed wyborami a potem ich olewa. Rodzinę w U.M już sobie ustawiłi jeszcze mu mało?

n_ulkan
na forum od listopada 2017
wladt
03.09.2018 12:41
wyróżnione przez moderatora

kurnachata

To się ciesz, że masz gdzie mieszkać bo może przyjść taki czas, że zatęsknisz nawet za kawalerką. Ja uważam, że jest to decyzja wynikająca z bieżących potrzeb Krosna jako miasta. Jeśli nie będzie mieszkań i pracy to będzie dalsza emigracja młodych ludzi z Krosna do większych miast i za granicę. W sumie nasze miasto i tak ma z 15% mieszkańców mniej niż jest to wykazywane w statystykach. Ci ludzie już pracują na stałe lub sezonowo za granicą i na 90% już tu nie wrócą bo przyzwyczaili się do EUROPEJSKICH STANDARTÓW I XXI WIEKU!!! Bez mieszkań Krosno zostanie miastem starców. 

wladt
Konto zablokowane
kurnachata
03.09.2018 12:17

To bardzo zła decyzja. Zamiast pięknego domu bożego to jakieś okropne bloki. Ja jestem w bloku cały czas i mogę napisać że to nic fajnego. Jedynym faktem jest to że kościół powinien płacić 100% ceny.

kurnachata
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA