DYSKUSJE
Nie wstydzą się karmić piersią publicznie. Sesja zdjęciowa mam
cam88
16.08.2018 23:24
wyróżnione przez moderatora

Właśnie po tych komentarzach widać, że promowanie karmienia piersią jest naprawdę potrzebne!

W akcji nie chodziło o to, by się poskarżyć, że ktoś nam zabrania karmić w miejscach publicznych (bo nikt nie może tego zabronić, prawo jest takie, jakie jest), ale o to, by mamy karmiące poczuły się pewniej i by wiedziały, że mogą liczyć na wsparcie!

Proszę przyjrzeć się zdjęciom - wiele dzieci jest na nich karmionych - czy widzicie tu gdzieś "obwisłe cyce"? Kobiety, które karmią w miejscach publicznych robią to dyskretnie, tak że często nikt nawet nie zauważy co tak naprawdę ma w danej chwili miejsce. Żadna z nas nie ma ochoty "pokazywać cycka", a tylko nakarmić swoje dziecko! Bo do tego piersi są przeznaczone!

Odnośnie propozycji podania w zamian butelki: butelka nie szokuje, a pierś tak - proszę sobie odpowiedzieć na pytanie co jest NATURALNE? niestety marketing mleka modyfikowanego jest tak silny, że natura z nim przegrywa :(

Nie każde dziecko wypije mleko z butelki, nie każda mama jest w stanie odciągnąć swoje mleko, podanie butelki na każdym etapie grozi problemami z laktacją, a nawet odrzucenie piersi - ale żeby to wiedzieć, trzeba mieć wiedzę na temat laktacji, a nie opierać się na reklamach mleka modyfikowanego....

Zapraszam do przeczytania wpisu dotyczącego sesji :) 

http://krainabliskosci.pl/wychowanie/sesja-zdjecio(...)

cam88
na forum od listopada 2017
kurnachata
16.08.2018 22:14

Ja rozumiem wpisy krytyki. Tak, zapomniano o tym że wiele osób ma lęk podczas obnażania jak również lęk przed wydzielinami ciała jak pot, krew, łzy w tym wypadku mleko matki. Może kiedyś uda się wypracować kompromis w kształcie butelki z mlekiem zapasowym na wyjście.

kurnachata
na forum od listopada 2017
kmr
16.08.2018 20:50

Obrzydliwe, nie chciałabym oglądać w przestrzeni publicznej obwisłych cycków.

kmr
na forum od listopada 2017
ryszard_ochudzki
16.08.2018 19:49

a gdzie zdjecie z faktycznego karmienia...Nie uwieze jak nie zobacze:)

ryszard_ochudzki
na forum od listopada 2017
korwinista
16.08.2018 18:24

Prawdziwym idiotyzmem są akcje jak ta opisana w artykule, źli faszyści nie pozwalają nam karmić dzieci publicznie!

korwinista
Konto zablokowane
korwinista
16.08.2018 16:43
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Wpis poniżej pewnego poziomu, idiotyzmy
korwinista
Konto zablokowane
anapecak
16.08.2018 16:25
wyróżnione przez moderatora

Dla mnie super zdjecie i spotkanie mam karmiacych tyle sie mówi ze mleko matki najlepsze i pietnuje sie matki ktore nie karmia piersia a z drugiej strony nie podoba sie ludzia kiedy matka karmi w róznych miejscach przestrzeni publicznej dziecko a wiec czemu piers jest taka "brzydka i nie chciana" a inni moga paradowac w mini gdzie stringi widac i prawie cały biust a matka karmiaca to juz " zły obrazek" jestem matka 3 dzieci 4,6 i 8 lat nigdy sie nie chowałam jak karmiłam piersia i mówie głosem wielu matek ''PIERS JEST NATURALNA I NAJLEPSZA DLA NASZYCH DZIECI I JA MÓWIE TAK TAK DLA PIERSI A JAK SIE KOMUS NIE PODOBA TO NIECH SIE ODWROCI I NIE PATRZY " naturalne piersi sa piekne jeszcze ktore daja najlepszy pokarm na swiecie NATURALNY . Mi nikt nie zwrocił nigdy uwagi ale jakby zobaczyła lub usłyszała ze innej matce ktos kaze sie schowac to by popamietał takze nie bojmy sie to Naturalne i Piekne.

anapecak
na forum od listopada 2017
odo
16.08.2018 16:18

hahahaha korwinista dawno lepszego komentarza nie przeczytałem :) 5 dla Ciebie !

odo
na forum od listopada 2017
korwinista
16.08.2018 16:06
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Wpis poniżej pewnego poziomu, idiotyzmy
korwinista
Konto zablokowane
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA