DYSKUSJE
Pijany mężczyzna zniszczył pomnik żołnierzy radzieckich
pesaro
26.08.2018 09:29

Chwała bohaterskim żołnierzom Armii Czerwonej poległym w trakcie walk z Niemcami na terenie Polski.

pesaro
na forum od listopada 2017
jeger
15.08.2018 08:07

abajujek:) ty doskonale się orientujesz jak pracowały służby komunistyczne:) razem z tym popierdoleńcem paragrafem pałowaliście ludzi na ulicy

jeger
Konto zablokowane
abajurek33
14.08.2018 14:55

Mam nadzieję że chłopakowi nic nie zrobią. Gdyby to zdarzenie miało miejsce w latach 80-tych, komunistyczne służby wybiłyby mu z głowy razem z zębami taki wyczyn.

abajurek33
Konto zablokowane
paragraf7
14.08.2018 11:23

reaktywator

niezrozumiały jest dla mnie ten twój bełkot, czapa dla ciebie

paragraf7
Konto zablokowane
reaktywator
14.08.2018 06:49

@polka - Takie drobne gesty, jak tego człowieka, nie tylko silnego fizycznie, ale silnego sercem do Swojego Kraju, pozwalają tym wszystkim, którzy oddali życie za nasz kraj wierzyć, że nie wszystko poszło na marne....te gesty takich ludzi, pozwalają wierzyć, że w razie potrzeby, to właśnie oni będą  za nas walczyć, a my?

Ty naprawdę sądzisz, że  "takie drobne gesty, nie tylko silnego fizycznie" to siła jego serca, która tym co zginęli pozwala  wierzyć, że w razie potrzeby, to właśnie oni będą  za nas walczyć?!

Chyba zza grobu nie piszesz, ale jestem pod wrażeniem, że wiesz co myślą Ci co zginęli...

A ja myślę, że właśnie ci w których wierzysz, w razie potrzeby pewnie spaliby do południa pod pierzynką, a jakby ich kac z domu pogonił, zdziwieni... wróciliby do domciu...

reaktywator
na forum od listopada 2017
aneczka64
13.08.2018 14:41

Wstyd dla miasta, że taki pomnik stoi w Krośnie. Do likwidacji. Tyle lat komunizmu, ledwo wyszliśmy a wciąż stoją u nas pomniki Armii Radzieckiej...Wstyd!

aneczka64
na forum od listopada 2017
1ace1
13.08.2018 06:51

Widać po komentarzach jak silne są tradycje komusze w krosnię... Pomnik powinien być rozebrany i zezłomowany, a groby żołnierzy przeniosone na cmentarz i tyle w temacie czerwone sk*****.  

1ace1
na forum od listopada 2017
1ace1
13.08.2018 06:51

Widać po komentarzach jak silne są tradycje komusze w krosnię... Pomnik powinien być rozebrany i zezłomowany, a groby żołnierzy przeniosone na cmentarz i tyle w temacie czerwone sk*****.  

1ace1
na forum od listopada 2017
asmodeus
13.08.2018 00:39

pomnik rozebrać a zwłoki przenieść na cmentarz, tam jest ich miejsce,

w tym miejscu zrobić teren do posiedzenia  na ławeczkach dla rodzin, posadzić drzewa, postawić fontannę, ocieplić to miejsce

dać pozytywny impuls temu miejscu !

niektórzy tylko jątrzą i napędzają wojnę polsko-polską w imie swoich interesów/poglądów

asmodeus
na forum od listopada 2017
polka
12.08.2018 18:12

Jak pięknie i dumnie potwierdzamy, że stoimy murem za ludźmi walczącymi za nasz kraj. Jak bardzo utożsamniamy się z Powstańcami....jaki głośno wszczscy mówimy, jacy Oni dzielni i odważni....jak "mówimy"....świetne słowo....wszyscy tylko potrafimy "mówić" i chełpić się cudzą walecznością, a gdzie my wszyscy do cholery jesteśmy? Co my robimy? Takie drobne gesty, jak tego człowieka, nie tylko silnego fizycznie, ale silnego sercem do Swojego Kraju, pozwalają tym wszystkim, którzy oddali życie za nasz kraj wierzyć, że nie wszystko poszło na marne....te gesty takich ludzi, pozwalają wierzyć, że w razie potrzeby, to właśnie oni będą  za nas walczyć, a my? My....będziemy pierdzielić na faceebook-u...

polka
na forum od sierpnia 2018
/6
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA