DYSKUSJE
Nocna prohibicja. Czy będzie w Krośnie?
Borsuk667
15.07.2018 10:16

"Niki_Manifesto" Pomijam fakt, że ludzi młodych praktycznie nie ma - w weekendy na ulicach krosna jest pustka"

Na ulicach jest pustka bo dziś młodzież 90% czasu pzebywa w domu internet telefon ot to przepis na brak ludzi na ulicach, a możę ktoś odpoczywa po całym tyg ciezkiej pracy?... nie zadałeś sobie tego pytania?

Borsuk667
na forum od listopada 2017
Borsuk667
15.07.2018 10:10

"Niki_Manifesto" Pomijam fakt, że ludzi młodych praktycznie nie ma - w weekendy na ulicach krosna jest pustka"

Na ulicach jest pustka bo dziś młodzież 90% czasu pzebywa w domu internet telefon ot to przepis na brak ludzi na ulicach, a możę ktoś odpoczywa po całym tyg ciezkiej pracy?... nie zadałeś sobie tego pytania?

Borsuk667
na forum od listopada 2017
freeuser
14.07.2018 00:29

qwe - a czy odrazu trzeba pisać obraźliwie? i twierdzisz że codziennie odcinają wisielców? wyciągają nastolatki zaćpane z melin?  i jak widać problem z narkotykami też jest bardzo duży jak i z melinami... a i nie pisałem że małolaty i kto wie czy tylko piją a nie ćpają do tego? ale to moze być początek problemów o których pisałeś : moze się któryś/aś powiesi później, może któryś z tamtych wróci do domu i obije żonę? moze jakaś nastolatka trafi później na meline i tam się zaćpa? i nie moja wina że nie mają warunków chociażby na zjedzenie o których pisałeś. a jeśli jest tak jak piszesz to moze warto było by opisać (być może i artykuł na tym portalu) jak wygląda praca służb skoro 90% społeczeństwa w tym ja nie ma pojęcia o tym jak jest im ciężko i z czym się zmagają - trzeba uświadomić społeczeństwo a nie po cichu narzekać.

freeuser
na forum od listopada 2017
qwe
13.07.2018 12:53

Freeuser, a pomyslales dlaczego ci Policjanci jedza w radiowozie, a nie przy stole, w ponieszczeniu socjalnym, na terenie komendy? Przeszlo ci przez ten wypalony mozg, ze moze nie maja czasu zjesc w innych warunkach, bo od 6h jezdza z interwencji na interwencje i w d...maja malolatow pijacych piwo, bo przed chwila odcinali wisielca, pacyfikowali pijanego kolesia, co obil zone, albo wyciagalinie zacpana nastolatke z meliny, a przed nimi nastepne godziny, a to jedyny moment na zjedzenie.  Ale przeciez w twoim mniemaniu SM czy Policja, to sie tylko wozi i boi. Nie masz pojecia o pracy sluzb, jak 90% spoleczenstwa. 

qwe
na forum od listopada 2017
reaktywator
13.07.2018 09:19

Już cię nie interesuje powód podobnych działań w innych miastach w Polsce, straszenie pedzeniem "księżycówki" z tłem islamu w Europie w miejsce "kościoła i chrześcijaństwa" itp. nie wchodząc w szczegóły np. kościołów,

a przechodzisz wprost na ulubione plucie ad personam, nie zdając sobie sprawy, że plujesz pod wiatr?

reaktywator
na forum od listopada 2017
reaktywator
13.07.2018 08:56
gallanonim na forum od czerwca 2018

No i się zaczęło...

Chcesz poznać moje zdanie.

Ta stara ropucha Gelsdorf niech spoczywa w pokoju.

Jak widać, zgodnie z  mentalnością i "zasadami" pewnej grupy "beretkowiczów" , Gelsdorf  lat 66 to  "stara ropucha", której  @gallanonim życzy  - "niech spoczywa w pokoju".

@gallanonim, a masz jakieś porównania, epitety dla pewnego chorego prezesa lat  89 , wzrostu ok. 168 cm, nie wiem jakiej wagi w stosunku do "staraej ropuchy", uzywając twojego jenzyka?

reaktywator
na forum od listopada 2017
gallanonim
13.07.2018 00:07

No i się zaczęło, pojawił się reaktywator to musi być grubo.

Chcesz poznać moje zdanie.

Ta stara ropucha Gelsdorf niech spoczywa w pokoju.

gallanonim
Konto zablokowane
reaktywator
12.07.2018 23:46

Znowu odkrywca - nie słyszałem żeby zakaz handlu narkotykami czy recepty na leki spowodowały zmniejszenie narkomanówe i lekomanów..., a poza tym wszystkow poprządku abarujek?

No to znowu będzier "sukces" jak po zmianach ustaw o IPN itp. - PiS zmienia ustawę. Jest projekt ws. wyboru pierwszego prezesa Sądu NajwyższegoWięcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23(...)

Wzorce rodem z MoskwyWięcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
abajurek33
12.07.2018 23:30

Ograniczenie punktów sprzedaży alkoholu zmniejszy jego spożycie. Choroba alkoholowa jest również groźna jak narkomania, lekomania i inne. 

abajurek33
Konto zablokowane
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA