DYSKUSJE
Barber Shop Krosno. Jedyny taki w mieście fryzjer dla panów
thejoker
22.12.2022 18:47

szczerze mówiąc to nie kumam za bardzo o co chodzi z tym barberem? może ktoś mnie oświeci. Co oznacza "tylko dla mężczyzn"?

czy to jest zakład fryzjerski który strzyże facetów? każdy standardowy zakład też to zrobi więc po co barber. Chyba że chodzi o jakieś profesjonalne przystrzyganie wąsów i brody? To mnie nie interesuje bo nie noszę i nie zapuszczam.

Czy chodzi o to że mężczyzn strzygą i golą mężczyźni? no za tym akurat nie przepadam bo wolę dotyk kobiecej dłoni na mojej głowie...

thejoker
na forum od listopada 2017
run_forest_run
10.07.2018 21:47

Cóż, jak ma się zarost sięgający do powiek to trzeba szukać specjslisty

...

run_forest_run
Konto zablokowane
daisy01
10.07.2018 18:30

Witam

Chciałam tutaj sprostować, że to nie jedyny salon ktory zajmuje sie strzyzeniem męskim i brodami. Salon wyłącznie dla Panów znajduje się również na Powstańców Warszawskich 16 i prowadzi go juz od ładnych paru lat Magdalena Sz. Polecam i zachęcam do skorzystania. Pozdrawienia dla brodaczy:)

daisy01
na forum od listopada 2017
lukas84
10.07.2018 10:07

Powodzenia Panowie i sporo zadowolonych klientów życzę. PS. Marcin ty się robisz celebrytą krośnieńskim - muszę podjechać po autograf;) Broda super;)

lukas84
na forum od listopada 2017
askme
09.07.2018 15:40

Na pewno spróbuję, bo taki golibroda facet (nie pani) jest codziennością np. w Turcji gdzie bylem, NIemczych gdzie goli turek a tak samo w Anglii robi to bardzo dobrze. To robi świetnie i kebaba - do tego nadają się - wręcz są z tym urodzeni! Na razie skorzystam z turka a w śierpniu testuję Krystiana i jego rękę w goleniu, strzyżeniu i robieniu kawy. U Turków cały dzień serwuje się cherbatę w małej przezroczystej filiżance z cukrem w kostkach (pyszna) można ją pić cały dzień.

askme
na forum od listopada 2017
askme
09.07.2018 15:34

Barber - 80% ludzi nie wie co to jest! NIe lepiej bylo by skorzystać z Polskiej nazwy. Nie bo my musimy tirami wszystko z zachodu i co jest angielskie! Ale jak już jest to skorzystam żeby ocenić, spróbować czy warto te 23zł. Bo na Kolejowej dobrze obcinają (baby) panie-fajne lecz wystarczy 2 dni i umyć głowę kilka razy z odżywką by zobaczyć odrosty i odstające włosy! Tak to piszę ja facet. Albo nie dokońca dobrze ścięte, brak ogolonego karku, włosy w uszach,nosie i brwi sterczące jak ściernisko. A gdy przyjdzie ktoś kto ma lekkie ubytki włosów to: "panie ja bym to na zero, po co panu takich włosów" U nas jedyna znany model fryzury to "na Pazdana" przy czym Pazdam w niej wygląda a reszta tych "bloków" jest nie do końca dogolona!

askme
na forum od listopada 2017
hal
09.07.2018 09:47

To jak można skorzystać z usług tego fryzjera, skoro nie trzeba będzie się umawiać, „dzwoniąc do pani Krysi czy Joli” a „kalendarz na najbliższe tygodnie mamy zapełniony”? I tak na marginesie, Pani Krysia właśnie powróciła na stare miejsce… ;)

hal
na forum od listopada 2017
run_forest_run
08.07.2018 19:39

  Za moich  czasów  barber  potrafił zęba wyrwać, krwi upuścić... 

run_forest_run
Konto zablokowane
rogol
08.07.2018 16:32
wyróżnione przez moderatora

Za moich czasów w Krośnie było fryzjerów więcej niż tych od strzyżenia owiec, bo i tacy byli. Kolejki były u nich, a w nich można było się dowiedzieć o najnowszej polityce, cenach na produkty czy który lekarz jest nie biorący a leczący. Czekanie na postrzyżyny dawało wiedzę o mieście i kraju z pierwszej reki i na bieżąco.

rogol
Konto zablokowane
kostarz
08.07.2018 14:59

23zl za strzyzenie ohh na rondzie wojska polskiego jest za 10 zł , 13 zł taniej  :/

kostarz
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA