FORUM
"To nie smart city, to dark city". Dyskusja o działce na kościół
person kibals
07.05.2018 21:45

Popieram budowę budynku mieszkalnego, właśnie w tym miejscu.

person
kibals
na forum od listopada 2017
person bobolak
03.05.2018 18:36

i głupek parafialny rodem z piekła został zaorany:)

person
bobolak
na forum od listopada 2017
person Mark9
03.05.2018 12:10

asmodeus

"Asmodeusz (Szał) – Demon, upadły anioł znany z księgi Tobiasza, zauroczony w Sarze, córce Raguela. Syn Lilith i Samaela oraz brat Lewiatana. Jest pierwszym księciem wschodniej części piekła i ma do dyspozycji 72 legiony demonów."-wikipedia

 Fajny login jak na kogoś,kto podobno tak jest zaangażowany w powstanie nowego kościoła w miejscu ,w którym nikt go nie chce.

Na Twój temat mam następujące koncepcje:

1. mieszkasz w okolicy ul. Wyszyńskiego

2. na msze uczęszczasz na św. nigdy, ponieważ w innym przypadku był by ci znany fakt,że w istniejących kościołach na mszach pozostaje jeszcze wiele wolnego miejsca, a na placach przed kościołami stoją ci,którzy przyszli bo tak wypadało ze względu na sąsiadów

3. czasem zaglądasz od wielkiego dzwonu do kaplicy w DPS i chociaż są wolne miejsca w ławkach stoisz na schodach do piwnicy albo za zakrętem korytarza

4 . nie masz nic wspólnego z mieszkańcami ul. Żwirki i Wigury

person
Mark9
na forum od listopada 2017
person ewangelista
02.05.2018 21:22

Wszelkie możliwe religie, to największe zło jakie w czasie całej historii ludzkości zostało przez nią wymyślone i przez wieki doprowadzone do perfekcyjnego absurdu. Mnie nie kręci walenie czołem przed różnymi przedmiotami, kanibalistyczno-wampiryczne obrzędy ani schylanie karku przed wynaturzonymi zwyronialcami , których miejsce jest w kryminale.. Religie to najbardziej złowrogi system totalitarny , a największe imperium zbrodni to tzw. Watykański kościół katolicki, przez który rządzący usiłują zniewalać społeczeństwa, to totalny rynsztok jaki ludzkości zgotowali różnego typu pomyleńcy , jednak najważniejsze, że większość zaczyna to rozumieć.

Wiara czyni czuba!

person
ewangelista
na forum od listopada 2017
person bohun07
02.05.2018 19:31

asmodeus,synu Szatana skończ te brednie,takim jak ty nawet tysiąc kościołów będzie mało żeby wyplenić wrodzone chamstwo i kołtuństwo.

person
bohun07
na forum od listopada 2017
person Niki_Manifesto
02.05.2018 19:11

asmodeus:

Mylisz sferę duchową z religią. Duchowość nie żąda modlenia się w gmachu kościoła. To bałwochwalstwo. Te krzyże, medaliki, rzeźby, posągi i złote obrazy. Tego was uczy katechizm, ale potem gdzieś wam to się rozmywa w oparach kadzidła, duchowieństwo przekształciło to na swoją korzyść, co innego napisano, co innego widziecie dookoła. I tylko żądania, roszczenia, złe spojrzenia na ludzi uwolnionych od czci religijnej.

Do tych celów budowla nie jest potrzebna. Natomiast do celów usług kościelnych, a jakże... za 100, 200, 500 złotych... 500+! ale to tylko słabo umotywowana ofiara na zbawienie. Pewnie, że wolno ci myśleć o rzekomym zbawieniu, ale to prywatna sprawa, nie sprawa osiedla. Całe to osiedle nie jest za budową, choćby tu na forum oddali swój głos w dyskusji, są tam też przeciwnicy mówiący realnie życiowo argumentami.

Nie zmyślaj, od kiedy to wy, kościołowi, tak się boicie? Jest wręcz odwrotnie... osoby, które od wielu lat nie mają nic wspólnego z kościołem i katolickim "wychowaniem"z odrazą obserwują furię wierzących błyskających złym okiem i agresją słowną, nie mówiąc o ciężkich rękach do bicia i szarpania w "obronie" wiary... tfu! dystansują się więc nie chcąc was rozjuszyć. Będąc nadal w jakiejś tam nieokreślonej większości, nie przyjmujecie praw mniejszości, chcecie decydować za wszystkich bez sprzeciwu dyktując warunki, a to już mija się ze wspomnianą demokracją.

person
Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
starstarstar
person asmodeus
02.05.2018 13:13

krzanowski adrian bardzo nie ładnie sie zachował, wypowiedz skandaliczna - pisząc o czarnogrodzie; to pokaz braku szacunku dla ludzi wierzących, to ma być demokrata ?      i jeszcze  stwierdzenie że wypowiada się w imieniu mieszkańców Krosna..? - ilu ?! 3,6,15 ? a moze 666 ?

Co do sprzedaży działki na cele religijne - JESTEM ZA ! To młode osiedle, co raz wiecej młodych osób tam mieszka - tak jak ja z rodziną, sfera duchowa tez jest ważna, nie tylko fermrenty i alkohole - nie tędy droga...  !

My mieszkańcy Żwirki i Wigury chcemy mieć  blisko "swój" kościół, a nie chodzić do innych parafii ! - wielu sąsiadów tak mówi, chociaż boją się to głośno rozpowszechniać żeby ich "postępowcy" nie atakowali.

person
asmodeus
na forum od listopada 2017
person jezus1968
30.04.2018 21:34

sprzedawanie działki za 50% wartości czarnym zbokom to prawie jak przestępstwo. Co sie stało Panu Przytockiemu, że z takim pomysłem wyskoczył ? Zawsze go popierałem i ceniłem jako rozsądnego człowieka. Nie potrafię tego rzozumieć ?

person
jezus1968
na forum od stycznia 2018
person dariuszek
30.04.2018 11:24

Jakbym czytał Wyborczą albo oglądał TVN. Grupa 4-osobowa  a szum wokół.Przecież nie tak dawno szliście ręka w rękę z p. Przytockim. 

person
dariuszek
na forum od listopada 2017
person hirekwrona1
30.04.2018 08:01

 Krośnieński hipokryto Przytocki, wstrzymj remont kamienicy przy ul. Portiusa 4 

cytat 

Dziecię Urbana z nieprawego łoża , sądząc po wyglądzie i nastawieniu do Kościoła Katolickiego. A ten jego portalik to lokalny oddział gazety aborczej

person
hirekwrona1
na forum od kwietnia 2018
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA