DYSKUSJE
Działacz PiS w spółce gazowej. "Sprawdźcie to" [CORAZ WYŻSZE ZAROBKI]
mourinho
26.04.2018 22:21
wyróżnione przez moderatora

"Ukończył Wydział Inżynierii Ochrony Środowiska i Geodezji na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie." to niezły budowiczy z niego

mourinho
na forum od listopada 2017
piotrd290
26.04.2018 18:14

Nie interesuje mnie w jaki sposób Pan Krzanowski zatrudnił się w PSG. Tam jest Zarząd i nie będe ingerował w jego decyzje. Interesuje mnie czy PSG jest ZYSKOWNĄ spółką, czy osiąga dobre wyniki gospodarcze  i  czy dobrze inwestuje/wypłaca dywidendy akcjonariuszom. 

Póki co do fakty są następujące:

1)Jak w  spółkach z udziałem Skarbu Państwa "wstawiano" działaczy PO i PSL to WSZYSTKIE te spółki były na olbrzymim minusie (niektóre nie przetrwały) 

2) Jak do tych samych spółek "wstawia" sowich ludzi PIS to WSZYSTKIE są na dużym plusie 

wniosek: nich  wstawiają tych z PIS !

piotrd290
na forum od grudnia 2017
dr_wojtek
26.04.2018 17:11

 #dobrazmiana - tak dostal to stanowisko :)

dr_wojtek
na forum od listopada 2017
tutejszy
26.04.2018 13:55
wyróżnione przez moderatora

Kwalifikacje ma, herbatę parzył na kuchence gazowej, no i wierny żołnierz partii, to najważniejsze. Jemu to stanowisko się po prostu należy!

tutejszy
na forum od listopada 2017
darion
26.04.2018 12:58

a tu ciekawy artykuł z prasy ogólnopolskiej: http://fakty.interia.pl/polska/news-se-ile-zarabia(...)

darion
na forum od listopada 2017
andry1
26.04.2018 12:54

A ja jestem zbulwersowany tym,że został TYLKO zastąpcą.

Czyż z zawodu nie jest DYREKTOREM ?

andry1
Konto zablokowane
MarcoPolo
26.04.2018 11:42
wyróżnione przez moderatora

 uszkoprezesa

Chętnie poznamy tą specjalizacje pana Krzanowskiego , zdobyte uprawnienia, tytuł pracy inż , jak taki orzeł to dawaj ...... Może przebieg zatrudnienia w zawodach związanych z gazownictwem i inwestycjach..... Instalacje wod-kan-gaz to robić można na kursie instalatora. Uprawnienia do projektowania na papierze ??????????? Liczą się realia-przebieg zatrudnienia , przynajmniej tak jest w UE.

MarcoPolo
Konto zablokowane
uszkoprezesa
26.04.2018 10:38
wyróżnione przez moderatora

Nie wiem dlaczego ludzie są tak bardzo źle doinformowani ale po wydziale „inżynierii środowiska i geodezji” bo tak ten wydział się nazywa, jest wiele specjalizacji, również dotyczących instalacji budowlanych czyt. wod-kan-gaz. A wypowiadają się tu ludzie pokroju przysłowiowego Kowalskiego, którzy nie mają pojęcia o wykształceniu i uprawnieniach zrobionych przez Pana Krzanowskiego, jeżeli już ktoś zabiera się za taki temat powinien dokładniej zebrać informacje a nie szukać sensacji w temacie polityki.

uszkoprezesa
na forum od kwietnia 2018
maniek75
26.04.2018 10:16

bezPrawie i nieSprawiedliwość !!!, dojna zmiana przy korycie !!!

maniek75
na forum od listopada 2017
andrew2425
26.04.2018 08:49

Spokojnie może to jakaś pomyłka, może nie w PGNiG tylko w miasteczku PejongJang dostał jakieś stanowisko. Może już kupił bilet i leci tam "działać" :D 

andrew2425
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA