DYSKUSJE
Zebrali to, co inni wyrzucili. Wiosenna edycja akcji "Czysty Wisłok" zakończona
leoslaw
10.04.2018 17:35

jestem pełen podziwu dla "zielonych ludzi" pozdrawiam

leoslaw
na forum od kwietnia 2018
wojtenon
10.04.2018 14:22

Super inicjatywa :) Szkoda, że ludzie tak śmiecom.

wojtenon
na forum od kwietnia 2018
andry1
10.04.2018 11:21

A gdzie aktywiści PZW ? Ach przepraszam ICH to tylko, to co się w wodzie rusza!!!

Okey,okey wędkarze nic nie zostawiają po sobie na brzegu,to nie muszą brać udziału w takich akcjach.Chyba,że o czymś nie wiem

.Niki-akcja Tomka T. jest przeprowadzana spontanicznie z potrzeby serca i dbania o środowisko,bez przymusu i na pełnym luzie,aczkolwiek z wielkim zaangażowaniem tych ludzi.A te przykłady co podajesz to,może się mykę ale działają na zasadzie -kto za to opuścić ręce i odejść od ściany,jak to w szkole bywało .A Miasto organizowało podobno taką akcje,i nie pamiętam czy był jakis odzew.

andry1
Konto zablokowane
kurnachata
09.04.2018 19:50

Ja myśle że tylko może coś zrobić ustawa o otwartych darmowych śmietnikach coś typu europejskiego zachodniego "open garbageBin". Wtedy nie będzie wyrzucania do rzeki.

kurnachata
na forum od listopada 2017
Niki_Manifesto
09.04.2018 18:55
wyróżnione przez moderatora

To jest moc! I bardzo dobrze, Tomek, że wyruszyłęś w trasę po gminach, akcja musi się rozwijać, wychodzić na zewnątrz, aby zdobywać nowych sprzymierzeńców i przynosić efekty edukacyjne, realne korzyści, budować dobre nastawienie, bo ostatnimi czasy edukacja na terenie miasta jakby utknęła w miejscu ...a Miasto rozpoczęło własną edukację z sadzeniem drzew i sprzątaniem na wałach Lubatówki angażując w to mieszkańców, szkoły. I to też bardzo dobrze, jestem "za", wszystko co się robi w celu poprawy świadomości mieszkańców jest godne pochwały.

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA