DYSKUSJE
"Maria Kaczyńska by nas popierała". Protest pod biurem PiS
Burn
30.03.2018 06:09

Śpiewa pewien wschodni wiaterek, że polatałby sobie z dronem, a zapomniał jak  tupolew nie chciał we mgle wylądować. O propagandzie na całego to w TVP można zrobić doktorat. A habilitować się na obłudzie, amen.

Burn
Konto zablokowane
jednoserce
29.03.2018 19:25
wyróżnione przez moderatora

"Zgodnie z nimi, aborcji można dokonywać, gdy:

...jest duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu...."

To "duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu"  usłyszałam  od lekarzy przy mojej pierwszej ciąży. Nie wyraziłam zgody na zabicie mojego dziecka i przeżyłam pozostałe 7,5 miesięca ciąży przekonana, że  całe życie będę wchowywać niepełnosprawne dziecko. 

Lekarze nie mieli racji, mój syn jest bardzo inteligentnym człowiekiem, wykonuje odpowiedzialną pracę, a lekarze chcieli go ZABIĆ. 

Znam jeszcze dwa przypadki takiej pomyłki, na szczęście te dzieci żyją, ich matki nie dały  zabić.

Lekarze nie są nieomylni.

jednoserce
na forum od grudnia 2017
piotrd290
29.03.2018 18:26

pytanie do wed: a co tak konkretnie zakazał nam PIS do tej pory ? jak byś mógł wymienić to byłbym wdzięczny. Bo miejszkam w tym kraju i nie zauważyłem żadnego ograniczenia, ale mogłem coś przeoczyć. No chyba nie wymienisz ograniczenia handlu w niedziele bo to obowiązuje w całej ZACHODNIEJ EUROPIE więc zakładam że tylko "doszusowaliśmy" do europy.

piotrd290
na forum od grudnia 2017
djmichu
29.03.2018 18:03

dzieci nie bedzie, emerytury nie bedzie, pracy nie bedzi nic nie bedzie, młodzi i tak nie chca dzieci bo brak perspektyw w tym kraju,

djmichu
na forum od listopada 2017
wed
29.03.2018 17:57
wyróżnione przez moderatora

tommm rusz głową, ja też jestem przeciwnikiem aborcji , ale urodzenie dzieci po gwałcie czy z dziurą w głowie i przeżyciem kiku godzin niejeden już związek rozbiło i niejedną osobę doprowadzilo do strasznych tragedii a nawet samobójstwa. Więc może pozostawmy decyzję zainteresowanym. Poza tym ta cała banda z Pro life to jedna wielka obluda i hipokryzja. Ich guru niejaka Kaja G trzepie na tym ciężką kasę, bilbordy to jedna wielka ściema - zdjęcia sprzed 50 lat, aborcja wygląda dziś zupełnie inaczej. A już szczytem hipokryzji była sprawa z gwałtem w Rimini. Wielu polityków PiS domagało się kary śmierci dla gwałciciela (niezła obronma życia) a tej zgwałconej zapewne kazaliby urodzić gdyby zaszła w ciążę czyli krótko mówiąc chcieli zgładzić "tatusia" dziecku. Proponuję by pomysłodawcy tej pseudoustawy pobyli tak z dwójką dzieci z jakąś ciężką trisomią tak przez 5 lat (jak te dzieci dożyją) za te parę stówek , kosztem rodziny i własnych dzieci, patrzyli jak te dzieci się męczą bez szans na jakiekolwiek sensowne życie i wtedy porozmawiamy.

wed
na forum od listopada 2017
andry1
29.03.2018 17:56

Poszły protestować,, tak w razie czego''-jak by która zaszła to będzie miała wymówkę,że też tam była , i to popiera,a nawet jest na foto na k24!!!

andry1
Konto zablokowane
Endrju89
29.03.2018 17:46

Mnie to zastanawia jedno, dlaczego w tego typu protestach nie uczestniczą żadne młode osoby które to one powinny mieć najwięcej do powiedzenia ( a jeżeli już to można policzyć je na palcach jednej ręki ) - w tym przypadku kobiety, tylko stare zgrzybiałe babska które są już dawo sa po okresie reprodukcji ewentualnie takie które już po samym wyrazie twarzy wyglądają na typowe feministki. Tak swoją drogą ciekawe czy ta chołota która tam poszła ryczeć zaadoptowała by chociaż jedno niepołnosprawne dziecko ? doprawdy zastanawiające. Coś czuję że, było by to jak z typowym fenimizmem który kończy się gdy trzeba wynieść ciężką szafę na drugie piętro ... 

Endrju89
na forum od listopada 2017
andry1
29.03.2018 17:35

Magia k24 sprawia,że z 20-tu kilku osób ,robią kilkadziesiąt.Po prostu nie panują nad sytuacją ,piszą co im tylko jest na ręke,kasują wpisy ,które są dla nich niepochlebne,jak np.ostatnio skasowali wpis w którym im  napisałem,że nie panują nad wpisami innych to i mój przelecieli na czerwono z odpowiednim komentarzem.

beatris-jestem ciekaw,czy twojego wpisu nie skasują-bo jest taki niepopularny i nie chodliwy na tym portalu.

andry1
Konto zablokowane
putinowskitroll
29.03.2018 17:32

Po co rodzić dziecko jak się nie chce go wychowywać? Już lepiej je usunąć i nie reprodukować patologii. Aborcja powinna być dostępna bez żadnych ograniczeń do 3 roku życia jeżeli np. dziecko nie rozwija się tak jakbyśmy chcieli.

putinowskitroll
Konto zablokowane
krosnomiasto
29.03.2018 17:22
wyróżnione przez moderatora

Witam,

Dlaczego wszyscy zwolennicy PiS-u nie korzystają z tego co mówią śp.Lech i Maria Kaczyńscy. Tutaj nie chodzi kto ma rację tylko tutaj chodzi o kompromis (mam nadzieję że wszyscy wiedzą co znaczy to słowo) i ten kompromis był wypracowany w 1993. Ludzie opamiętajcie się jest "dobrze"tak jak jest nie psujcie Polski i w tym aspekcie....

krosnomiasto
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA