DYSKUSJE
Przez Krosno znowu jeździ pociąg. Dowiezie na linie dalekobieżne
Endrju89
13.03.2018 23:29

@reaktywator24 - Ale co Ty chcesz wozić koleją przez Krosno ? bo nie rozumiem ? chleb ? masło ? cebulę ? o ile pomysł "tiry na tory" ma jakiś sens w wielu rejonach Polski jak chcociażby Śląsk czy Pomorze a konkretnie trójmiasto o tyle nie w naszym regionie! bo oprócz drzewa z Bieszczad nie masz czego wozić tak by się to połacało! u nas nie ma ani kopalń, ani hut stali, nie ma żadnego ciężkiego przemysłu! no a tym bardziej portu; Ooo przepraszam chyba że, masz na myśli kilkadziesiąt wagonów z węglem lub piaskiem do pobliskich hut szkła czy cystern które zatrzymują się w Jedliczu. Jeszcze raz przypominam komuna i czasy ludowej polski już dawno za nami, dziś byle frajer ma samochód, masz od groma busów które może i nie są jakoś super bezpieczne ale za to mają ciekawszą ofertę połączeń aniżeli to co proponuje nam PKP no i czas panie, CZAS! wolę już stracić te paredziesiąt złotych więcej na własną benzynę czy nawet dać busiażowi te 10 zł i dojechać do celu w sensownym czasie niż marnować swoje życie na przesiadki czy łażąc po dworcach szukać pociągu i zastanawiać się pojedzie ? czy nie pojedzie ? a jeżeli już przyjedzie to o której dojadę?, czy w ogóle dojadę ? tak że sory ale mnie to nie przekonuję!

Endrju89
na forum od listopada 2017
reaktywator24
13.03.2018 23:04

Lukii

Etnocentrum, jeżeli powstanie, skończy jak CDS  z 15 mln zadłużeniem.

reaktywator24
na forum od lutego 2018
Lukii
13.03.2018 22:19

robus ta ruina wreszcie została przejęta przez miasto od PKP niestety wiekszość takich zapomnianych budybków przez PKP jest w całej Polsce. Na szczeście Krosno ma pomysł na odnowienie tego budynku i wyciągnięcie dodatkowo kasy z poza miasta. Tzw. projekt etnocentrum ziemi krośnieńsiej.

Prawie 20 mln zł na Etnocentrum na dworcu 

https://krosno24.pl/informacje/prawie-20-mln-zl-na-etnocentrum-na-dworcu

Lukii
na forum od listopada 2017
espectro
13.03.2018 21:55

Jak przez texas w 18 wieku hohohohoh

espectro
na forum od listopada 2017
espectro
13.03.2018 21:50

Łoooo jejuuu w Krośnie znowu jździ pociąg hahahahahahhahaahhah

espectro
na forum od listopada 2017
reaktywator24
13.03.2018 21:23
wyróżnione przez moderatora

Nie rozumiem was dlaczego, kolej łączycie jedynie z przewozami pasażerskim. Nie mam na myśli w tej chwili, jedynie tej relacji Zagórz-Jasło.

Ciężki transport drogowy powinien zostać skorelowany z transportem kolejowym. Czy coś wam mówi kampania "Tiry na tory"

To jak system naczyń połączonych !

https://tirynatory.pl

W ciągu doby kierowca może prowadzić pojazd jedynie 9 godz., resztę mógłby kontynuować koleją, oczywiście to wielki skrót co piszę, ale jest to szansą jednocześnie dla kolei. 

http://blogtransportowy.pl/czas-pracy-kierowcy-czas-jazdy-przerwa-i-odpoczynek

Mniej tirów na drogach, tzn. bezpieczniej , mniej korków i oczywiście dbamy o środowisko.

Obecnie ciężki transport przeniósł się na nasze niszczejące drogi.

reaktywator24
na forum od lutego 2018
robus
13.03.2018 20:45
wyróżnione przez moderatora

Ale wstyd... . Nie mogę na to zdjęcie patrzeć. 

To nie nasze Krosno, tylko jakiś Kazachstan.

Zrujnowany zabytkowy budynek dworca

I pociąg co przypomina stary autobus.

Nie mogę na to patrzeć. Wychodzę.

robus
na forum od listopada 2017
ogrodzeniakrosno
13.03.2018 19:41

technologia dotarła do Krosna hahahah pendolino

ogrodzeniakrosno
na forum od marca 2018
MP5
13.03.2018 19:22

to się pisqrwy pokazały .... o 7:48 ?????????  matoły ....ciekawe jakie przez 2-5 osób jadących w tych pociągach będą korki.... 

MP5
na forum od listopada 2017
monika7473
13.03.2018 17:54

dla mnie super tylko ciekawi mnie koszt biletow .np Krosno  \Starogard Gdański

monika7473
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA