DYSKUSJE
Przez Krosno znowu jeździ pociąg. Dowiezie na linie dalekobieżne
andry1
18.03.2018 18:58

Masz rację.Za kierownicą trzeba myśleć.Więc lepiej dla siebie i innych trzymaj się kolei.   THE END.

andry1
Konto zablokowane
arnoldzik741
18.03.2018 18:29

Prawko i samochód to mam i to już od x lat , a koleją  jeżdżę bo lubię , nie muszę patrzeć na drogę i uwarzać na matołków kierujących furką z komórką (w ręku) .

I wszystko w temacie

arnoldzik741
na forum od listopada 2017
andry1
18.03.2018 18:04

Każdy ma prawo wyboru.Ja jak gdzieś jadę to staram się, żeby ta podróż trwała jak najkrócej,ale jak dla ciebie priorytetem jest wygodny kibel w pociągu  to twoje hobby,i nie zapomnij o ładowarce,bo jak się zasiedzisz...

A co do tematu to jak ktoś jest matołem to nawet zapory na przejazdach nie pomogą.

i nie mówię tu o tym konkretnym przykładzie tylko ogólnie.

Jak kiedyś zrobisz prawko to zrozumiesz czym jest uwolnienie od PKP.

andry1
Konto zablokowane
arnoldzik741
18.03.2018 15:05

.Więc jedyne wyjście to omijać takie przejazdy.ALBO ZWINĄĆ TORY.  

To twoje stwierdzenie . Ja bardzo dobrze kumam   andry1

Daru to wam brakuje wypisując bzdury na tym forum . Bardzo dobrze że są jakieś pociągi miejmy nadzieje że będzie ich więcej (Nie zwijać tory) Lepiej jechać chwilę  dłużej ale dojechać bezpiecznie  , wygodnie,  toaleta, WIFI ,  klimatyzacja (no w motoraku pewnie klimy nie ma ) A nie w busie jak sledzie z wariatem za kółkiem który gna na zabicie łamiąc po drodze wszystkie przepisy ruchu drogowego. No ale są tacy co to lubią ADRENALINA!!!

No to szerokiej drogi i gumowych słupków !!!

POZDRAWIAM!!!

arnoldzik741
na forum od listopada 2017
andry1
17.03.2018 14:38

arnoldzik741-szkoda,że ci brakuje pewnego daru i dalej nie rozumiesz o czym pisałem.

andry1
Konto zablokowane
arnoldzik741
16.03.2018 14:41

Przejazdy kolejowe a rozkład jazdy nie mają ze sobą nic wspólnego. Obowiązkiem kierowcy jest zachować szczególną ostrożność podczas przejazdu przez przejazd . 

arnoldzik741
na forum od listopada 2017
andry1
16.03.2018 10:59

Po prostu nie skumałeś mojego wpisu.

A PKP i tak nie jeździ wg rozkładu.

andry1
Konto zablokowane
arnoldzik741
16.03.2018 08:01

Przerażają mnie niektóre  wpisy choćby ostatni. Jak jedzie wariat z prędkością 140 km/h po obwodnicy to winien policjant bo po co tam stoi z radarem. Jak jedzie cymbał pijany nie wyrobił na zakręcie uderza w ludzi stojących na poboczu ciężko ich raniąc to winni sobie sami bo po co stoją na zakręcie. Jak matoł jedzie , nie zatrzymuje się przed przejazem kolejowym , wjeżdza pod pociąg to winne PKP bo po co jedzie o tej godzinie . SZOK PRZERAŻA MNIE POZIOM  MYŚLENIA NIEKTÓRYCH WYPISUJĄCYCH NA TYM PORTALU

arnoldzik741
na forum od listopada 2017
andry1
15.03.2018 13:38

Jechał,jechał i się spotkał z osobowym ,,samochodem'' w Besku !!! Przy takim natężeniu ruchu pociągów na tej trasie, to ludzie nie wiedzą kiedy mogą przejechać przez przejazd. Nie wiedzą czy przejedzie pociąg z prawej czy z lewej a może się będą oba mijały na tym przejeździe? Oczywiście na jednym torze.Przed każdym przejazdem niestrzeżonym powinien być wyświetlany rozkład jazdy,żeby kierowcy wiedzieli czy można przejechać.Ale znając punktualność PKP,to i to nie zda egzaminu.Więc jedyne wyjście to omijać takie przejazdy.ALBO ZWINĄĆ TORY.

andry1
Konto zablokowane
pajop
15.03.2018 13:10

Dobrze że za komuny choć Krosno było województwem bo inaczej dziś by tu nawet prądu nie dociagneli! Pociągi? Szynobus dwa razy dziennie między innymi dwoma metropoliami Podkarpacia i to juz jest sukces do odtrabienia jak widać.

pajop
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA