DYSKUSJE
Krośnianie ponownie wśród najbogatszych Polaków
kristoferik
26.02.2018 18:35

Z " Panem"  Krzanowskim kiedyś w podstawówce w piłke grałem, jako ministrant podczas ceremoni ślubu do mszy św. służyłem, przed startem "Nowy Styl" frytki na basenie  w turaszówce kupowałem i koniecznie zatrudniłem się u "Pana  Krzanowskiego" w  firmie "Fotel Styl" w której pracowałem 5 lat bez awansu - wyjechałem za granice, po 5 miesiącach otrzymałem awans ..... po pewnym czasie pobytu za granicą  starałem się o zatrudnienie w "Nowym Stylu" -j. angielski perfect, temat mebli w jednym małym palcu niestety bez powodzenia a tu  "Prezes Grupy mówi też o współpracy firmy z zagranicą. – Nie boimy się mocno angażować w nowe rynki i nie boimy się współpracować z tamtejszymi ludźmi. Gdy przechodzę korytarzem i widzę na wideokonferencji polsko-szwajcarsko-niemiecko-francuski zespół pracujący nad projektem wyposażenia biur dla jednej z największych europejskich korporacji, a w sali obok równie międzynarodowy (c-:o)team pracujący nad projektem dla rządu holenderskiego, to myślę sobie, że udało nam się stworzyć coś naprawdę fantastycznego."-po trupach  do przodu

kristoferik
na forum od listopada 2017
dariuszek
25.02.2018 23:26

I co mieszkańcom miasta z tego. 

dariuszek
na forum od listopada 2017
run_forest_run
25.02.2018 19:31

Steve Wozniak.  A ja zbudowalem ten garaż :-)

run_forest_run
Konto zablokowane
run_forest_run
25.02.2018 19:30

Jasne!  Na tym krześle siedział 

run_forest_run
Konto zablokowane
bolo2017
25.02.2018 19:21

Z ciekawości zapytam czy Panowie K. też pierwsze krzesło zrobili w garażu ???

bolo2017
Konto zablokowane
look7
25.02.2018 10:35
wyróżnione przez moderatora

Fajnie, że im się udało zrobić ekspansję na inne państwa, a zaczynali w Krośnie i okolicy.

look7
na forum od listopada 2017
husaria
25.02.2018 02:24

Na układy nie ma rady. Bez nich, żaden biznes nie rozwinie skrzydeł, zgadza się panie Przytocki ?

Młody "Kolczyk" może dołączyć do tej listy, przypominam (sprawa prywatyzacji Ciech i Autostrady Wielkopolskiej)

Ktoś z was prawdopodobnie napisze, że to bezpodstawne działania.

Dziś, ten układ może zadeptać nam Przytockiego.

husaria
Konto zablokowane
husaria
25.02.2018 01:47

Jak spaść to z wysokiego konia !

A tych Panów pamiętacie ?

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lista-najbogatszych-polakow-upadli,90,0,2399066.html

husaria
Konto zablokowane
rogol
24.02.2018 16:19

W socjalizmie to te wszystkie majatki bylyby panstwowym majatkiem z dobrodziejstwem dla wszystkich obywateli a tak to kilku sie cieszy areszta wiaze koniec z koncem.

rogol
Konto zablokowane
Shadow
24.02.2018 16:05
wyróżnione przez moderatora

To miłe, że u nas też są ludzie sukcesu. Powodzenia życzę.

Shadow
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA