DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Krośnianie ponownie wśród najbogatszych Polaków

Z " Panem"  Krzanowskim kiedyś w podstawówce w piłke grałem, jako ministrant podczas ceremoni ślubu do mszy św. służyłem, przed startem "Nowy Styl" frytki na basenie  w turaszówce kupowałem i koniecznie zatrudniłem się u "Pana  Krzanowskiego" w  firmie "Fotel Styl" w której pracowałem 5 lat bez awansu - wyjechałem za granice, po 5 miesiącach otrzymałem awans ..... po pewnym czasie pobytu za granicą  starałem się o zatrudnienie w "Nowym Stylu" -j. angielski perfect, temat mebli w jednym małym palcu niestety bez powodzenia a tu  "Prezes Grupy mówi też o współpracy firmy z zagranicą. – Nie boimy się mocno angażować w nowe rynki i nie boimy się współpracować z tamtejszymi ludźmi. Gdy przechodzę korytarzem i widzę na wideokonferencji polsko-szwajcarsko-niemiecko-francuski zespół pracujący nad projektem wyposażenia biur dla jednej z największych europejskich korporacji, a w sali obok równie międzynarodowy (c-:o)team pracujący nad projektem dla rządu holenderskiego, to myślę sobie, że udało nam się stworzyć coś naprawdę fantastycznego."-po trupach  do przodu

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA