DYSKUSJE
Eksmisja do kontenerów straszakiem na dłużników?
mlody
24.02.2018 13:05
onybleeer 22.02.17, 11:572,5 roku temu wyjechalem do UK/ W Polsce mialem dobra prace, przyjaciol,perspektywy awansu. Niestety, nie potrafilem sie uwolnic z toksycznego zwiazkui uzaleznienia od pewnego czlowieka.Tutaj jestem bardzo nieszczesliwy. Ci, ktorzy maja za soba to doswiadczenie,zrozumieja o czym mowie. Wracasz po pracy do 4 scian i..... no wlasnie. Ilezmozna siedziec przy komp. i rozmawiac przez gg.Tutaj Polacy albo daleko, albo mlodsi, albo zapracowani.Anglicy- inna mentalnosc,Siedze w domu caly weekend i mam coraz wiekszy dol.Czuje ze zycie przecieka mi miedzy palcami. Jestem zalamany. Samotnosc.Czy sa inni ktorzy maja podobne przezycia? Czekam na opinie.Jednoczesnie, kiedy minely juz prawie 2 lata i 8 mies, obawiam sie powrotu doPolski i zaczynania wszystkiego od nowa. Tu osiagnalem juz pewna stabilizacje,mam stala prace.Czy nie jest to tak, ze z perspektywy zagranicy idealizuje sie Polske? Czy saosoby ktore wrocily? Bede wdzieczny za opinie.I czy osoby te po powrocie rzeczywiscie odczuly zmiane jesli chodzi o relacje zludzmi, o poczucie wyobcowania, samotnosci....czy tez moze po kilku latachpobytu za granica trudno im bylo wpasowac sie w polskie reali Tak zyja Polacy w UK 4 SCIANACH
mlody
Konto zablokowane
mlody
Konto zablokowane
mlody
24.02.2018 12:55

Oto godne zycie Polskich rozdzin w uk        http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/308069963-Wielka-Br(...)

mlody
Konto zablokowane
Shadow
23.02.2018 16:24

mlody

Jeśli ci chodzi o Anglię to właśnie tam pracuje brat. Ma dwoje dzieci i żonę, która pracuje tylko w weekendy na 1/2 etatu. Co roku przyjeżdża nowym wozem. Ubezpieczenie też ma a na wakacje wyjeżdżają sobie do innego kraju czy na jakieś wyspy i to wszystko praktycznie z jednej pensji. Więc mlody nie szalej bo znam to z pierwszej ręki... a i do tego płaci alimenty na 2 dzieci z 1 małżeństwa. No i w normalnym kraju da się?

Shadow
Konto zablokowane
asmodeus
23.02.2018 10:59

Nie możliwe, "między zdaniami" na tym portalu padło ze dzięki programowi PIS : 500+ , zmniejszyło sie zadłużenie niektórych i spłacają długi... nie wierze że to napisano na tym portalu...  ;)

asmodeus
na forum od listopada 2017
reaktywator24
23.02.2018 10:32

Na słowo "Polaczek" moja prawa dłoń sama zaciska się w pięść, grzeczniej proszę.

Anglia to chory kraj, ale niektórzy tylko udają, że tak nie jest.

reaktywator24
na forum od lutego 2018
mlody
23.02.2018 10:01

Shadow jak juz jestes taki oblatany  po tej Anglii to opowiedz tez jak tam jest ze sluzba zdrowia i na przyklad taki Polaczek pojedzie tam robic na pol etatu np przez agencjie pracy czy tez tak jest kolorowo i ile zarabia na pol etatu 

mlody
Konto zablokowane
Ronaldo
23.02.2018 09:13

Co  zrobi adm. tych budynków  kiedy i tutaj beda  zaleglosci-czy  każą wrocic  do żony, matki ,corki  tym  -"marginesom" ?

Ronaldo
na forum od listopada 2017
mlody
23.02.2018 08:27

Shadow to kiedy jedziesz do Aglii pracowac na pol etatu z rodzina tak szybko jak pojedziesz to wrocisz i zobaczysz ile co kosztuje a powiedz mi jak taki madry jestes to o jaka pomoc ci chodzi i napisz mi co i ile mozesz dostac od panstwa i ile osobowa rodzina jest wstanie wyzyc na pol etatu jednej osoby i pomoc Panstwa 

mlody
Konto zablokowane
Shadow
23.02.2018 05:27

raxon

Dobrze... czemu nie napiszesz jaki w Anglii jest socjal? Nawet jak pracujesz a za mało zarabiasz żeby godnie (nie głodnie) żyć to państwo do Ciebie i Twojej rodziny dopłaca czyż nie? Poza tym podatki nie są tak uciążliwe jak w Polsce a wiesz czemu? BO TAM SZANUJĄ CZŁOWIEKA!!! W Anglii jak pracuje ojciec dużej rodziny nawet na pół etatu to matka śmiało może nie pracować - a u nas? Co to za porównania. Jeśli tu nie płaci ktoś podatków to też go zamykają. Mowa jest o czynszach!!!

Jakby tam było gorzej niż tutaj ba nawet gdyby było tak z 50% tylko lepiej to Polacy powrócili by do rodzin, do dzieci ale nie bo Polska - jak pamiętam a mam już sporo lat - nigdy nie była normalnym krajem!!!

Shadow
Konto zablokowane
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA