DYSKUSJE
Eksmisja do kontenerów straszakiem na dłużników?
raxon
22.02.2018 20:12

To i tak za dużo. W takiej Anglii jak nie płacisz podatku tzw council tax to tak po roku zamykają delikwenta w więzieniu i nie ma płaczu że nie ma skąd wziąć. Po kilku dniach rodzina kase przynosi. To mi się podoba a nie jak w Polsce. Uczciwy to frajej...

raxon
na forum od listopada 2017
reaktywator
22.02.2018 14:13

Uzupełnienie do wpisu @husaria ad. czyścicieli i innych szeptuch

https://www.youtube.com/watch?v=DmoTdo1yHs4

reaktywator
na forum od listopada 2017
mlody
22.02.2018 14:08

Shadow slumsy powstaly a kogo to byl pomysl jak nie pana Przytockiego a do jakiej parti on nalezal do PO-slamsow  to byl ich priorytetr dla calej Warszawy a pozniej Polski  

mlody
Konto zablokowane
Shadow
22.02.2018 11:08

husaria

Ja też uważam, że program 500+ jest niesprawiedliwy. Możesz się zgadzać albo nie na to co rząd zrobi z Twoimi pieniędzmi - ale i tak nie masz na to wpływu.

https://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4

Shadow
Konto zablokowane
husaria
22.02.2018 10:56

Osobiście uważam, że program 500 + jest niedopracowany i niesprawiedliwy. 

I nie zgadzam się, aby te pieniążki były przeznaczone na byle co !

husaria
Konto zablokowane
husaria
22.02.2018 10:52

adorato

Uważasz, że 500+ cytuje

Program 500+ jest finansowane przez gminy i urzędy miast

a ja myślałem, że to program rządu PIS

husaria
Konto zablokowane
husaria
22.02.2018 10:47

mlodyDo tego byli "zatrudnieni" tzw. czyściciele kamienic. Za wszelką cenę chciano odzyskać co ich, ale bez lokatorów, jak widzimy teraz, często bezprawnie. Dziś działania Patryka Jakiego, pokazują skalę nieprawidłowości i cały mechanizm.

https://naszdziennik.pl/polska-kraj/188453,jak-dzialali-czysciciele-kamienic.html

husaria
Konto zablokowane
adorato
22.02.2018 10:24

sami inteligencin ty piszą..! Tak jasne ci co nie płacą... mają dostać darmiowe mieszkanie z widokiemna morze! Jaki smród?? tam Miasto miało miejsce swój grunt i wybudowało. Wg co niektórych miało kupić teren w pieknej lokalizacji wydac dodotkowo nasze pieniądze i wybudować darmowe apartamenty! jak śmierdzi z wysypiska to wszedzie w całym krośnie, nawet w domach jednorodzinnnych oddalonych kilkaset metrów od baraków! A co do 500+ lub ksiażek i innej pomocy. Program 500+ jest finansowane przez gminy i urzedy miast.... skoro państwo PIS lekką ręką zadysponowało taką pomoc to raczej pewne że Miasto to nie krowa dojna i na inne sprawy socialne będzie mniej albo wcale! Albo rybki albo kwarium. Jesli wczesniej ktoś miał zniżki na dużą rodzinę itd darmowe rzeczy... to jak dostaje 500+ nech spada otzymał zamiast niżek kasę.... a jak ja wykorzysta jego broszka.

adorato
na forum od listopada 2017
mlody
22.02.2018 09:44

50 tysiecy w samej Warszawie na bruk 

mlody
Konto zablokowane
mlody
22.02.2018 09:41

Shadow slumsy powstaly a kogo to byl pomysl jak nie pana Przytockiego a do jakiej parti on nalezal do PO-slamsow  to byl ich priorytetr dla calej Warszawy a pozniej Polski  

mlody
Konto zablokowane
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA