DYSKUSJE
W sprawie poszerzenia granic Krosna dzieci także mają głos
wawrzu
19.02.2018 09:54
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Powtórzenie wpisu
wawrzu
na forum od lutego 2018
MarcoPolo
19.02.2018 09:03

I jeszcze jedna uwaga proszę poczytać opis ANKIETY w jakimkolwiek podręczniku socjologicznym - jest ona ANONIMOWA a jej poprawność można zweryfikować kodując ją np. nr. domu a nie IMIENIEM i NAZWISKIEM . To kpina z ankiety jeśli ona nie jest anonimowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MarcoPolo
Konto zablokowane
husaria
19.02.2018 08:55

Droga redakcjo krosno24, dlaczego usuwane są moje posty.

Panie Prezydencie, Wysoka Rado przecież to manipulacja opinią publiczną !

husaria
Konto zablokowane
MarcoPolo
19.02.2018 08:34

Szanowne ludy ci co będą głosować "za" poszerzenia granic Krosna mam dla was prognoze na następne lata waszej egzystencji zgodnie z tym co obecnie posiadają mieszkańcy Krosna: za rok może dwa prezydencik powoła sobie biegłego i dokona przeszacowania wartości zakupionych działek pomimo zrobienia a raczej nierobienia czego kolwiek na nich np. kanalizacja , zbrojenie w inne media itd  przeszacuje choćby same krzaki i ugory na teren inwestycyjny podnosząc opłaty tak że napewno wzrośnie wam odpłatność w podatkach albo wieczysta dzierżawa lub inne opłaty gruntowe tłumacząc się dobrem inwestycji na zakupionym terenie będzie wam "lepiej" bo drożej m.in. konieczność wymiany dokumentów na nowe itd. Zyczę powodzenia w płacemiu...

MarcoPolo
Konto zablokowane
krosno1234
19.02.2018 08:21

Niech miasto  zagospodaruje swoje łąki między  wysypiskiem śmieci a Korczyną i Odrzykoniem

krosno1234
na forum od listopada 2017
adam1985
18.02.2018 21:51

>W sprawie poszerzenia granic Krosna dzieci także mają głos

To ostatecznie wskazuje, ile warta jest ta ankieta. Nic. Władza zrobi co będzie chciała.

adam1985
na forum od listopada 2017
run_forest_run
18.02.2018 21:01

W życiu właśnie  ważne jest, aby odnaleźć w sobie to wewnętrzne dziecko.  Mozna włożyć 5mln na adopcję tygrysa bengalskiego - kota którego, nigdy nie pogaskamy - albo wsadzić samochód w rakietę i wystrzelić w pizzzduuuuu... Jeśli  naszych notabli cieszy taki stan rzeczy, to również jestem za,  i chętnie podpiszę ankietę, jesli oczywiście, przy urnach znajdę gotowe kwestonariusze,  bo nie mam drukarki. 

run_forest_run
Konto zablokowane
kurnachata
18.02.2018 20:28

Dzwina ta sytuacja kiedy teren już został kupiony od banku. Następnie to chyba tylko żart na 1 kwietnia z tego że dosięgnięcie dowodu osobistego i pełnoletniości daje możliwość oddania głosu. Czyżby wszyscy byliśmu dziećmi, tylko czyimi dziećmi? Dziećmi Boga?

kurnachata
na forum od listopada 2017
polmos
18.02.2018 20:13
wyróżnione przez moderatora

Obawiam sie o frekwencję. "Brak zainteresowania czymkolwiek" - to syndrom typu wyparcia ("mnie to nie dotyczy, nie mam wpływu"), obecny u większości dzisiejszych mieszkańców Krosna. Miasto, które mogłoby skupiać zainteresowanie całej Polski, boryka się z problemem braku zainteresowania samych mieszkańców. Skąd się to bierze? Nie tylko z wychowania rodziców, wmawiających dzieciom od małego "ucz się i wyjedź, bo tutaj nie ma przyszłości". Nie tylko "pęd owczy" - ten, tamten, tamta - wyjechali, to ja też. To także efekt wieloletnich działań "układu". Tak, tak - układu. Układu tworzącego lokalny "szklany sufit". Ale w największym stopniu, jest to efekt nieuleczalnej zaściankowości, homofobii, egocentryzmu i pieniackiej natury wielu. Zbyt wielu - mieszkańców Krosna. Właściwie zatwardziałych debili. Przeważnie dziadów i bab, nosicieli wirusa stagnacji i bezguścia, pseudo-przedsiębiorców oraz ludzi na stanowiskach decyzyjnych, dyrektorskich i kierowniczych, odpowiedzialnych w 100% za takie zjawiska jak zła kondycja firm, depopulacja miasta i martwica rynku.

polmos
na forum od listopada 2017
reaktywator24
18.02.2018 18:02
wyróżnione przez moderatora

Spacerując po krośnieńskim opustoszałym rynku, postaram się zapytać kilka młodych osób, czy coś wiedzą na ten temat i sprawdzić ich zainteresowanie tą bardzo ważną sprawą dla miasta. Będą to osoby do 18 r.ż.

Z racji własnych obowiązków proszę o czas do środy, podzielę się z wami tym co usłyszałem i mam nadzieję, że ten artykuł do tego czasu nie trafi do kosza.

reaktywator24
na forum od lutego 2018
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA