DYSKUSJE
Dziesiątki metrów taśmy i zapory z byle czego. Starówka wygląda jak po katastrofie
rogol
14.02.2018 15:30

W PRL-u spole stracali strazacy.

Z magistratu powinienburmistrz stracac.

rogol
Konto zablokowane
rogol
14.02.2018 15:13
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: wpis poniżej pewnego poziomu
rogol
Konto zablokowane
Shadow
14.02.2018 15:07

No tak... dzwonnik z dobrą "końcówką" mógłby strącać sople :)

Shadow
Konto zablokowane
MarcoPolo
14.02.2018 14:44

A tak żarcikiem to rozdać ministrantom proce i zorganizować szybki konkurs celności do sopli, małolaty rozerwią się a i sople szybko pospadają a na serio to dawniej był dzwonnik kt . z wieży ponoć na długim sznurze z jakąś końcówką takie sople rozbijał nie wiem ile w tym prwdy z opowieści od starszych słyszałem.

MarcoPolo
Konto zablokowane
MarcoPolo
14.02.2018 14:28
wyróżnione przez moderatora

krosnianin99

Mnie nie obchodzi  jak coś jest szerokie , wysokie i co można, bardziej mnie interesuje to jak dba się o własny dom i miejsca pracy mimo że za free od parafian - to świadczy o randze i powadze przybytku. Heh 40m no faktycznie problem, jak coroczna kolęda wymuszona harmonogramem na wiernych i gdzie te datki z niej ?  Ponoć na cele kościelne są przeznaczane czyli m.in. na utrzymanie ładu w i przy świątyni.

MarcoPolo
Konto zablokowane
krosnianin99
14.02.2018 14:09
wyróżnione przez moderatora

Szanowny Panie MarcoPolo:  Nie wiem czy Pan zauwazył, ale chodnik przy plebanii oraz kościele Farnym oraz kościele oo.franciszkanów jest bardzo szeroki i jest odpowiednia ilość miejsca do przejścia obok, po za tym, jak  Pan chce, to zapraszam na 40-metrową wieżę farną, niech sobie pan pomacha kijem, jak chce. Natomiast odnośnie chodników, to pragnę zauważyć, iż teren Parafii oo.Franciszkańów i Kościoła Farnego jest jednym z nielicznych miejsc w Krośnie, gdzie nie zalega śnieg na płycie chodnikowej i można przejść suchą nogą, w przeciwieństwie do reszty miasta. Pozdrawiam serdecznie :)

krosnianin99
na forum od stycznia 2018
espectro
14.02.2018 13:40

Totalane dziadostwo w tym "mieście"

espectro
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
14.02.2018 12:58

Szanowni o. Franciszkanie i Ks proboszczu z Bazyliki mniejszej czy Wam nie wsyd ? Macie :kościelnych, organistów i młodych księży i zakonników czy wam nie wstyd ? Do roboty ich nagnać bo chyba z tego nieróbstwa i przez elaciki z religii po szkołach w głowach się poprzewalało i nie ma teraz komu łopatom czy zwykłym kijem przy dachu pomachać. Kpina na całą Polskę. Przecie macie co niedziela składki i odpłatnie do takiej roboty ktoś napewno by się zgłosił z parafian ale wy wolicie w naturze "słońce przygrzeje sopel spadnie" albo z Bóg zapłać czyli taśme dać i jakoś to będzie.

MarcoPolo
Konto zablokowane
Endrju89
14.02.2018 12:37
wyróżnione przez moderatora

Idealny obraz aktualnej sytacji na rynku, a później ludziska się dziwią dlaczego nikt nie przychodzi na rynek 

Endrju89
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
14.02.2018 11:56
wyróżnione przez moderatora

Normalnie, nienormalny "cyrk na resorach", ludy czy wy pogłupieliście do reszty ? Cała Polska będzie z nas się smiała . Co to ma być slalom dla "ubogich", wy chcecie turystów ? Przecie nie umiecie zadbać o mieszkańców Krosna.

MarcoPolo
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA