DYSKUSJE
Czy jesteś za zmianą granic Krosna? Tak, nie, wstrzymuję się
krosnal
09.02.2018 11:42

Ja już, w tym moim mieście, nie mam co robić, moi synowie wyjechali,  nie mam pracy bo jestem za stary, nic mnie tu nie trzyma, na wiosnę pakuję się i wyjeżdżam, niech Pan Prezydent zatwierdzi jeszcze budowę kilku galerii, zbuduje lotnisko, jak w Radomiu i odleci, a granice Krosna niech poszerzy wraz z Lwowem.

krosnal
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
09.02.2018 11:09

Prawda jest taka że UM inwestuje jeszcze w tereny kt. można pohandlować z biznesmenami kt. następnie będą mogli je odsprzedać za jakiś czas z zyskiem a co nie pójdzie pod sprzedaż przejmą banki hipotecznie . Za jakiś czas nie będzie już wiadomo co prywatne a co bankowe ale podatki za to ktoś płacić będzie musiał. Taki to rozwój miasta szykuje nam obecna ekipa wedle hasła starego jak świat "bo po nas to może być i morze".

MarcoPolo
Konto zablokowane
MarcoPolo
09.02.2018 10:39

Walenie głupa do niczego kolejne głosowanie za kt. zapłaci podatnik miejskim urzędasom,bo komisje liczenia wydziwiania pewnie będą jak zwykle a to nie za darmoszkę urzędas zrobi po godzinach urzędowania. Prawda jest taka że to lotnisko było nam tak potrzebne jak istniejąca już strefa inwestycyjna kiepsko skomunikowana dla pracowników tam pracujących a te tereny są wykupywane jedynie jako inwestycja w teren na przyszłołć pod przyszłe kredyty hipoteczne w innych lokalizacjach tak to traktuj obecni inwestorzy kupujący tam działki. Biznes nie pójdzie z krośnie weźmie na to hipotekę i przeniesie się do Rzeszowa albo dalej. Tyle w temacie opłacalności strefy przy lotnisku.

MarcoPolo
Konto zablokowane
popieram
09.02.2018 08:51

Jestem na tak. Szkoda tylko, że nie można głosować elektronicznie.

popieram
na forum od listopada 2017
patrick
09.02.2018 08:10

Wydaje mi się że jeszcze długo nic się nie zmieni. 

patrick
na forum od lutego 2018
djmichu
08.02.2018 22:59

ja się pytam kto w moim miescie rzadzi, ja się pytam.

ja się pytam kiedy powstanie dwu pasmowa droga w stronę miejsca piastowego, kiedy pan Przytocki pomyśli o ludziach młodych wykształconych którzy maja zamiar emigrować do większych miast lub zagranice. za yle pieniedzy co za złota kładke mozna by wybudować dworzec w zabudowie z galerią.

Kiedy powstanie nowe zakłady pracy !!!! Kiedy powstanie wiekszy parking koło urzedu miasta, niedługo pan Przytocki bedzie wydawał zielone karty mieszkancom jak tak dalej bedzie takie zarzadzanie

djmichu
na forum od listopada 2017
k2101
08.02.2018 17:49

Nie no, z tym, że to pierwsze konsultacje społeczne w Krośnie to się nie zgodzę. A np. Konsultacje w sprawie łącznicy kolejowej?

k2101
na forum od listopada 2017
gozdzik24
08.02.2018 16:26

To być albo nie w nadchodzących wyborach samorządowych dla Przytockiego.

Na mape Krosna to lotnisko wygląda jak pryszcz, tym Przytocki będziesz teraz dręczył Kaczora, on teraz prowadzi znacznie większą wojenkę od tej twojej, lokalnej.

https://www.youtube.com/watch?v=Vujv5IwrR7U

gozdzik24
Konto zablokowane
vieh
08.02.2018 16:23

Taaaa! Tereny inwestycyjne. Jedne już mamy - ruch tam jest jedynie nocami jak małolaty organizują dzikie wyścigi bmw-icami i audi-cami. Lepiej wszystko z miasta wyprowadzić w krzaki (vivo). Rynek się zaorze, ptaszki zaczną śpiewać i będzie GIT. Nie przemawiają do mnie plany prezydencików, lepiej za tą kasę zrobić porządek w mieście bo przykro patrzeć. Co miastu z kolejnych krzaków. Zanim tam coś powstanie to nas już dłłłuuuuggggoooo nie będzie. Może by lepiej spłacić nasze ogromne zadłużenie.

vieh
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA