DYSKUSJE
Czy jesteś za zmianą granic Krosna? Tak, nie, wstrzymuję się
MarcoPolo
10.02.2018 11:26

k2101

Z oficjalnymi danymi GUS to jest tak jak przy skali bezrobotnych w regionie polityka jest taka że kładzie się nacisk na WUPy aby z byle z powodów a raczej szukały powodów jak najwięcej do wyrejestrowywania bezrobotnych z ewidencji tym samym zmniejszając bezrobocie w regionie . Dlatego jeszcze w tych statystykach trzeba i uwzględnić tzw błąd statystyczny czyli to co pisałem  czyt. zatrudnionych w krośnie na umowy zlecenia, o dzieło i tzw czasowe  i inne co zafałszowywuje ten wskaźnik 15000 ludzi. Zawsze statystyki są dopasowywane do tego co potrzeba a realia troszku inne. Jak może być inaczej taki wskaźnik 15000 ludzi skoro zakłady nowe nie powstają a stare zatrudniają czasowo lub zmniejszają zatrudnienie. Gdzie sens i logika w tych 15000 ? A konsultacje są po to żeby było na kogo winę zwalić i przy okazji zarobić.

MarcoPolo
Konto zablokowane
walek
10.02.2018 08:16

Dlaczego nie ma możliwości głosowania przez internet ?

walek
na forum od listopada 2017
zuzanna
09.02.2018 20:39

Kupili za 14 mln pastwisko. Teraz tłumacza, ze to beda tereny inwestycyjne. Chłopcy prezydenci terenów wokół jest masa za darmo.

zuzanna
na forum od listopada 2017
gozdzik24
09.02.2018 19:33

Te konsultacje dotyczą zmiany granic miasta, a nie tego co ma tam powstać w przyszłości i tu sam Przytocki ch... może.

W tym przypadku zdanie mieszkańców Krosna jak i sąsiednich gmin jest bardzo ważne.

gozdzik24
Konto zablokowane
Shadow
09.02.2018 18:34

Po 7 lutego będziemy tutaj czytać artykuł o mniej więcaj takiej treści:

"Po szeroko zakrojonych konsultacjach przeprowadzonych wśród mieszkańców Krosna prezydent miasta Piotr P. idąc na rękę społeczności lokalnej postanowił..."

... tylko że to już jest postanowione - ale żeby nie było na prezydenta - winą za błędne decyzje zostanie obarczony ogół społeczeństwa, bo przecież były konsultacje...

Shadow
Konto zablokowane
Shadow
09.02.2018 18:13

"14 lutego rozpoczynają się konsultacje społeczne w sprawie poszerzenia granic Krosna o teren lotniska "Iwonicz"

Ludzie dajcie już sobie spokój jakby te konsultacje miały coś wnieść to by poprostu ich nie było. Jeśli ktoś uważa inaczej, że np prezydent Piotr P. zmieni zdanie na skutek niezadowolenia lokalnej społeczności z planowanych inwestycji to ma już kompletnie zryty beret!!!

Shadow
Konto zablokowane
k2101
09.02.2018 17:38

MarcoPolo, to są oficjalne dane GUS. Drugi taki wynik po Rzeszowie w woj. podkarpackim.

k2101
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
09.02.2018 14:16

Lukii

Stałeś i liczyłeś tych dojeżdzających osobiście, a może to tylko przejeżdżający przez Krosno o tak w statystykach jesteśmy dobrzy , proszę o reali i efekty ile nowych zakładów pracy otwarto w ostatnich no np. 5 latach nie licząc galerii handlowych, ilu młodych wyjechało , ilu studentów studiujących w dużych miastach powróciło do Krosna, mam wyliczać dalej, a krzaki zawsze można ładnie nazwać terenem inwestycyjnym , przechandlować i zastawić hipotecznie po znajomości z ustawionym rzeczoznawcą i dobrą wyceną.

MarcoPolo
Konto zablokowane
Lukii
09.02.2018 13:47

Tragiczne komentarze. Jaślaki pomyliły portal informacyjny. Ja wiem że jest zawiść ze Krosno coś robi i się chce rozwijać. Sama łąka czy krzaki nic nie daje tej części regionu. Ale nowa  strefa ekonomiczna do inwestowania z nową infrastruktura drogowa już tak.! Trzeba coś robić, działać, przynajmniej próbować bo inaczej będziemy stali w miejscu. Krosno daje najwięcej pracy ludziom z poza miasta w tej części województwa. To ok 15 tyś ludzi dojezdzajacych codziennie z całego regionu z poza Krosna do Krosna. To więcej niż razem dojeżdża  do Sanoka i Jasła.! Jeżeli tymi działaniami ten wynik ma się powiększać jestem za włączeniem nowych terenów pod nowe  inwestycje.

Lukii
na forum od listopada 2017
panipokles
09.02.2018 12:47

Wydaje mi się że jeszcze długo nic się nie zmieni. 

panipokles
na forum od lutego 2018
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA