DYSKUSJE
Grupa Nowy Styl wkracza na nowy rynek. Będzie wyposażać luksusowe hotele
mlody
18.02.2018 13:36

gozdzik24 tak jak piszesz  Czas zmiany  Przytocki PO-winien tak zrobić 

mlody
Konto zablokowane
gwozdzik24
13.02.2018 16:27
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: wpis nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji, prywatne docinki użytkowników
gwozdzik24
Konto zablokowane
Mihorek
13.02.2018 16:16

Skupmy się na Polsce. Mając wybudowane fabryki w Jaśle i wykupione tam tereny budowałbys kolejna w Krośnie?

Ważniejsza jednak była pierwsza część mojej wypowiedzi i podane daty. Kto rządził wtedy w Krośnie?

Mihorek
na forum od listopada 2017
gozdzik24
13.02.2018 14:51

Mhorek 

Kontynuując Twoją myśl  "czy chciałbym, aby fabryki były porozrzucane między Krosnem a Jasłem"

dane archiwalne: Firma posiada 19 własnych oddziałów na całym świecie oraz 14 fabryk w Polsce, Niemczech, Rosji i na Ukrainie.

Szczerze, to nie rozumiem Twojego pytania.

gozdzik24
Konto zablokowane
Mihorek
13.02.2018 12:38

No właśnie - kilka dat.

Przenosiny NS do Jasła zaczęły się w 1996 roku (Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych - pierwszy w Jaśle), potem 1998 (Chrom Styl), 1999 (Baltic-Wood), 2000 (przeniesienie Metal Stylu).

@gozdzik24 - jako właściciel chciałbyś, żeby fabryki były porozrzucane między Krosnem a Jasłem?

Mihorek
na forum od listopada 2017
gwozdzik24
13.02.2018 10:45

partyzant z wyciętego lasu,kapuś gozdzik znowu nachlany:)

gwozdzik24
Konto zablokowane
gozdzik24
13.02.2018 09:27
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: wpis nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji
gozdzik24
Konto zablokowane
gozdzik24
13.02.2018 09:20

Lukii kilka dat:Przytocki służy nam "wiernie" od 2002 r.Decyzja o przeniesieniu produkcji Nowego Stylu z krośnieńskiej hali do EURO-PARK WISŁOSAN Jasło-Warzyce zapada w 2009 r.To blisko 7 lat zaniedbań Przytockiego. Ten zakład powinien funkcjonować właśnie przy lotnisku tam, gdzie zaczynali produkcję. Może Krzanowscy korzystaliby dziś z tej "bogatej" oferty samego lotniska.Przytocki PO-winien zapisać to w swoim CV - szczególne osiągnięciaStrefa SSE EURO-PARK MIELEC w Krośnie powstaje dopiero w 2011rBrawo Samorządne Krosno!"platformiane lizodupy"fałszerze historiihttps://www.youtube.com/watch?v=Vujv5IwrR7Ups "był problem z wielkimi działkami" a lotnisko "Iwonicz" tylko 2 mln w 2007 r.no tak, ale to nie Krosno, przepraszam i długo nie będzie !

gozdzik24
Konto zablokowane
MarcoPolo
13.02.2018 08:04

Luki

Wpis typu:"Bicie piany do niczego", teraz jest strefa ekonomiczna kolejna ponoć w planach i dlaczego Nowy Styl, Celfast nie inwestuje w zakup działek  ?, a gdzie inni krośnieńscy inwestorzy już nie mówiąc o tych z poza Krosna ? Ludzie ogarnijcie się bo to polityka jak narazie zwlania odpowiedzialności jednej ekipy na drugą Zimka czy inni to jedno ale tak naprawdę w tym UM siędza jedni i ci sami ludzie przesiadając się ze stołka na stołek za lepszą kaskę. Więc winni decyzyjnie są oni a nie -oni doradzają podejmują decyzję na niższych szczeblach, prezydencik tylko podpisuje i jedzie na wycieczkę w delegację lub ustawka do foci, więc do kogo ta mowa ?????

MarcoPolo
Konto zablokowane
RavNieruchomosci
12.02.2018 22:47

Przypominają mi się czasy widząc te kalkulatory na biurku dyrektora gdzie podsuwano mi je pod nos i za ten czas, który spędziłem na wyjaśnienia dlaczego tak dużo muszę wykonać swojej pracy ( normy, którą robiłem z palcem w du**e, tym samym podnosząc normę ), akordu, zaopatrując trzy hale w bejce do foteli narażając swoje palce na obcięcie, usłyszałem, podsuwając mi bliżej pod nos kalkulator w tej właśnie firmie ile bym zrobił stojąc tutaj i tłumacząc się. Z miejsca wyszedłem zostawiając wszystko, gdzie dzwoniono za mną po 24 godzinach bym wrócił na stanowisko pracy bo jakiś 15 letni pracownik nabił złe kołka do bejcy. Nadajemy się do tarcia krzanu...

RavNieruchomosci
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA