FORUM
Czy to kandydat PiS na prezydenta Krosna? Najprawdopodobniej
person pieknyolek
09.05.2019 11:47

Jest dobre wyjście w tej sytuacji. Zagłosujcie na kogoś innego ! :D 

_______________________________

http://inhouse.szczecin.pl/opinie

person
pieknyolek
na forum od marca 2019
person pieknyolek
09.05.2019 11:47

Jest dobre wyjście w tej sytuacji. Zagłosujcie na kogoś innego ! :D 

_______________________________

http://inhouse.szczecin.pl/opinie

person
pieknyolek
na forum od marca 2019
person beldonek
09.10.2018 09:59

Nigdy  nie zagłosuję na takiego Prezydenta Krosna.Broń  nas Boże (chociaz  Bóg tu nie ma nic do rzeczy)

person
beldonek
na forum od listopada 2017
person grom101
08.10.2018 21:58

Krosno ma dobrego Prezydenta i dobry zespół gospodarczy.Krosno sie rozwija i to widac.  Nie ma co psuć kandydatem PiS bo braknie kasy .

person
grom101
na forum od listopada 2017
person hall
11.09.2018 11:46

Widzę, że na forum nie mamy wątpliwości kto powinien być prezydentem Krosna. Krośnianie umieją podejmować odważne i odpowiedzialne decyzje. Najlepszym tego przykładem jest sprawa działki przy ulicy Składowej. Najważniejsze jest więc to żebyśmy poszli do wyborów, bo mobilizacja ze strony rządzącej koalicji parlamentarnej na pewno będzie duża !

person
hall
na forum od listopada 2017
person roman2018
07.03.2018 22:01

Z tego co się orientuję obecny pan prezydent od Kościoła nie stroni. To wcale nie jest jego słabość ale atut. Zadajmy sobie pytanie, co nas tak przeraża w nowym kandydacie. Wykształcenie nie złe, zdobywa konkretne doświadczenie w Agencji Rynku Rolnego. Chcąc pokonać obecnego prezydenta musi mieć bardzo mocne argumenty, konkretny pomysł na miasto (głównie nowe miejsca pracy), bardzo aktywną i przekonującą kampanię. Co jest siłą obecnego prezydenta - drogi, obiekty sportowe, handel, a słabością? dlaczego tak wysoka podwyżka opłat za śmieci, zbyt duży odsetek zatrudnionych emerytów w Urzędzie Miasta. Może trzeba bardziej  otworzyć się na młodych?

person
roman2018
na forum od marca 2018
person n_ulkan
31.01.2018 00:40

nigdy w życiu nie będę na niego głosować, zawzięty pisior i fanatyk kościelny - Boże chroń nas przed takimi bo zginiemy cofając się w średniowiecze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

person
n_ulkan
na forum od listopada 2017
star
person charlotta
30.01.2018 23:28

@abrazja - a jak myślisz, aby przewietrzyć urzędy i Radę Miasta, to wystarczy ponownie wybrać tego samego prezydenta? Doprawdy uważasz, że tylko tak uda nam się zmienić cokolwiek na stołkach w urzędzie? A może właśnie na odwrót - wraz z nowym prezydentem, jaki on by tam nie był, polecą też urzędnicze stołki? Taki wiesz, zestaw, jak kawa i wuzetka ;)

@wed - doczytaj cały projekt, poczytaj dodatkowe informacje i wyciągnij słuszne wnioski. Krosno wyda 50 mln na przebudowę (obniżenie) torów kolejowych i skrzyżowania, ale przez to, że nie otrzymamy 20 mln to nie jesteśmy w stanie rozpocząć budowy skrótu na Rzeszów. Jest sens i logika. W końcu istotne jest, aby mknące po wielokroć dzień w dzień pociągi nie utrudniały samochodom swobodnego przemieszczania się po mieście ;) A nie. Przepraszam :) przecież tu wcale nie chodzi o samochody :) a nawet nie o pasażerów :) chodzi o pociągi towarowe :)

O skrót też nie chodzi. Jak nie wiemy o co chodzi, to chodzi zawsze o pieniądze. Jak myślicie, kto najbardziej korzysta na tym, że do Rzeszowa jeżdżą busy? :) No orły :) oczywiście, że właściciele tychże. I jak uważacie - łatwo odpuszczą te kilkadziesiąt busów dziennie? Przecież taka kolej odbierze im co najmniej połowę chleba powszedniego :)Choć dla mnie, osobiście, szczytem było wybudowanie parkingu w Polance za kwotę 141,5 tys brutto, jest to - uwaga! parking kolejowy :) który, jak można przeczytać w artykule na krosno24 "miał na celu umożliwienie pasażerom bezpiecznego pozostawienia kilkunastu samochodów i kontynuacji podróży pociągiem". A teraz pytanie za 100 punktów - ile pociągów zatrzymuje się w Polance? Warto samodzielnie sprawdzić, bo można nie uwierzyć, jak ktoś napisze :)

@wzbel - jak już pofatygowałeś się i zrobiłeś takie rzetelne zestawienie budżetów, to jeszcze dorzuć kochaniutki do tego zestawienie długu, najlepiej w przeliczeniu na 1 mieszkańca :D Krosno też przoduje! :) taka ciekawostka. Ale nic się nie bój, za 15 lat, według prognoz i oświadczeń,  zaczniemy z długów wychodzić, oczywiście - pod warunkiem, że do tego czasu nie będziemy się zadłużać w takim samym tempie, jak to obecnie robimy.

@Lukii - a wiesz, że w 2008 roku lotnisko Iwonicz kosztowało 2 mln i nikt go za tę kwotę nie chciał? A teraz taka atrakcja za prawie 14 :D Złoty interes ;) Ciekawe, czy ktoś każe sobie płacić za teren zabudowany, skoro do tej pory widniał jako bez nieruchomości :) chyba całkiem inne są stawki podatkowe od gruntów "z" i "bez". I czy zadziała to wstecz :)

@polmos - ten komentarz rozbawił mnie do łez!1 - odbudowa części murów2 - zburzenie muru kapucyńskiego i wspólne zagospodarowanie ogrodu otwartego na matki z wózkami i dziećmiNo i już jest zabawnie :) można zburzyć, aby budować ;) po co nam stare, zabytkowe, jak można mieć nowe :)Ale! Niech się mury pną do góry :)

person
charlotta
na forum od listopada 2017
person betek60
30.01.2018 16:12
done wyróżnione przez moderatora

Oj tylko nie to. Przecież to jest cofanie się do średniowiecza. Dobrze niektórzy piszą będziemy budować kapliczki i pomniki Lecha. Niech on lepiej dalej robi to co umie i po temacie. Tylko Przytocki na Prezydenta bo na razie to innego kandydata nie widać.

person
betek60
na forum od listopada 2017
person ania_krosno
30.01.2018 12:10

Świetny kandydata z wieloletnim doświadczeniem na kierowniczym stanowisku. Jak to już bywało w przeszłości  hejterzy pod kierownictwem KOD-u profilaktycznie dostali zadanie oplucia kandydata. Żałosne.

person
ania_krosno
na forum od grudnia 2017
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA