Zabawa

Rodzinna Strefa VIVO! na Karpackich Klimatach

 • star_border
  Kreatywne warsztaty plastyczne, gry planszowe, kolorowe warkoczyki, rzuty do celu i inne atrakcje dla całej rodziny.
 • schedule
  23 sierpnia 2019 (piątek) - 25 sierpnia 2019 (niedziela)
 • location_on
  ul. Ordynacka
 • note
  Wstęp wolny

Festiwal Kultur Pogranicza Karpackie Klimaty od lat kusi zapachem świeżo pieczonego chleba, smakiem węgierskiego wina i uwielbianych w regionie proziaków, towarzystwem mieszkańców i przyjezdnych, zaproszonych gości z Polski i z zagranicy.

W dniach 23-25 sierpnia krośnieński rynek ponownie ożyje, oferując oryginalne smaki i niezapomniane wrażenia. Pojawi się tu również wyjątkowa Rodzinna Strefa VIVO!, która zlokalizowana zostanie przy ul. Ordynackiej.

Miłośnicy planszówek zagrają tu w najpopularniejsze tytuły, a całe rodziny będą miały okazję wziąć udział w wielkim turnieju rodzinnym. Nie zabraknie strefy zagadek, koła fortuny i rzutów do celu. W ramach zajęć warsztatowych uczestnicy stworzą niepowtarzalne latawce według własnej koncepcji, ulepią różnorodne przedmioty z gliny, wykonają ozdobne kwiaty z bibuły, wyszyją techniką string art najpopularniejsze zwierzęta naszego regionu, a także wykleją suszonymi nasionami… krajobraz Beskidu Niskiego!

Pojawi się tu również Strefa Piękna, gdzie czekać będzie wiele atrakcji dla najmłodszych: zaplatanie kolorowych warkoczyków, malowanie buziek oraz tatuaże brokatowe. Całość dopełnią elementy, takie jak, bańki mydlane, foto ramka i kolorowe girlandy. 

- Od początku istnienia działalność naszego Centrum Handlowego nie zamyka się jedynie w przestrzeni obiektu. Z największą przyjemnością angażujemy się w życie miasta i włączamy się w tak wyjątkowe inicjatywy, jak Festiwal Kultur Pogranicza Karpackie Klimaty. Z myślą o mieszkańcach Krosna i okolic przygotowaliśmy kreatywną Rodzinną Strefę VIVO!, która stworzy możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego w rodzinnym gronie – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Godziny funkcjonowania Rodzinnej Strefy VIVO!:

23 sierpnia (piątek) – 15:00 - 20:00
24 sierpnia (sobota) – 14:00 - 19:00
25 sierpnia (niedziela) – 14:00 - 19:00

Plakat wydarzenia
materiay organizatorów
WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 19.08.2019 20:03
equalizer przeczytano 899 razy
person źródło informacji: Vivo Krosno
inne wydarzenia
REKLAMA
equalizer Reklamę wyświetlono 13369 razy