Film

Maraton komedii w Heliosie

 • star_border
  Jedna z propozycji w ramach Nocnych Maratonów Filmowych. Do obejrzenia cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy, a wśród nich prawdziwa niespodzianka - przedpremierowy pokaz filmu „Bękarty”.
 • schedule
  08 grudnia 2017 (piątek), godz. 23:00
 • location_on
  Kino Helios (ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  32/36 zł

Bękarty (przedpremiera)

USA, komedia, 2017, 113 min
Reżyseria: Lawrence Sher
Obsada: Owen Wilson, J.K. Simmons, Ed Helms

Historia dwóch braci (Ed Helms, Owen Wilson) wychowanych przez ekscentryczną matkę (Glenn Close) w przeświadczeniu, że ich ojciec zmarł, kiedy byli dziećmi. Gdy dowiadują się, że to kłamstwo, wyruszają na poszukiwanie ojca, przy okazji dowiadując się o matce więcej, niż kiedykolwiek chcieli wiedzieć.


Dom wygranych 

USA, komedia, 2017, 88 min
Reżyseria: Andrew J. Cohen
Obsada: Will Ferrell, Allison Tolman, Amy Poehler

Kiedy Scott i Kate Johansen (Will Ferrell i Amy Poehler) tracą pieniądze przeznaczone na studia swojej córki Alex, podejmują desperackie próby ich odzyskania. Chcą za wszelką cenę umożliwić dziewczynie spełnienie marzenia o uniwersytecie. Przy pomocy swojego sąsiada Franka (Jason Mantzoukas) postanawiają założyć nielegalne kasyno w jego domu.


Jak to robią single

USA, komedia, 2016, 110 min
Reżyseria: Christian Ditter
Obsada: Dakota Johnson, Lily Collins, Alison Brie, Leslie Mann, Rebel Wilson

Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze... Alice. I Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki — nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Tym, co łączy ich wszystkich, miotających się w gąszczu zaczepnych sms-ów i przygód na jedną noc, jest potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym, stale ewoluujących definicji, miłości. Poszukiwanie szczęścia w mieście, które nigdy nie śpi dawno nie było tak ekscytujące...


W starym dobrym stylu

USA, komedia, 2017, 96 min
Reżyseria: Zach Braff
Obsada: Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin

Trzej najlepsi kumple - Willie, Joe i Albert decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, po tym jak ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.

WIĘCEJ INFORMACJI
 • phone
  13 495 12 52
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward