Fotografia

Leśne Fotografie 2017 - wystawa w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej

 • star_border
  Otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród i wyróżnień laureatom konkursu.
 • schedule
  13 lutego 2018 (wtorek) - 10 marca 2018 (sobota), godz. 17:00
 • location_on
  Krośnieńska Biblioteka Publiczna (Krosno, ul. Wojska Polskiego 41)
 • note
  Wstęp wolny

Konkurs „Leśne fotografie” organizowany jest przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział Rzeszów i redakcją Tygodnika Regionalnego Nowe Podkarpacie.

Adresowany jest do wszystkich miłośników lasu, którzy fotografują przyrodę i chcą się swymi wrażeniami z leśnych wędrówek podzielić z innymi. Można było zgłosić prace pokazujące piękno leśnego pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków czy urok grzybobrania. Fotografie musiały być po prostu LEŚNE.

W dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział już ponad 2300 osób. Zwyczajowo nagrodą główną jest trzydniowy pobyt dla 2 osób na terenie jednego z bieszczadzkich nadleśnictw. Laureaci trzech pierwszych nagród otrzymują też tradycyjnie statuetki z wizerunkiem św. Franciszka - patrona leśników i ekologów. Przewidziano również inne wyróżnienia ufundowane przez sponsorów i partnerów konkursu.

Wręczenie nagród i wyróżnień laureatom odbędzie się 13 lutego (wtorek) 2018 r., o godz. 17:00 w Czytelni Głównej Biblioteki (ul. Wojska Polskiego 41).

I nagroda - Rodzicielstwo
Adam Kot
WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward