Termin “wypalenie” pojawił się po raz pierwszy około pół wieku temu w kontekście pracy w zawodach opiekuńczych. Współcześnie wypalenie staje się coraz bardziej powszechnym problemem. Może dotyczyć osób pracujących z innymi ludźmi (lekarki, terapeutki, opiekunki, nauczycielki), ale można też mówić o nim w szerszym kontekście: jako o wypaleniu macierzyńskim/ rodzicielskim lub wypaleniu energetycznym. Według Emily i Amelii Nagoskich - autorek książki “Wypalenie” - zjawisko to dotyka szczególnie często kobiety.
Podczas warsztatu, który odbędzie się w najbliższą sobotę (24 lutego) o godz. 10:00 w Pracowni Lomi Lomi Namaja, omówione zostaną: zjawisko wypalenia, jego etapy oraz czynniki, które mogą wpływać na wystąpienie wypalenia. - Przede wszystkim przyglądniemy się sobie i poszukamy odpowiedzi na pytanie: jak się nie wypalić lub jak się odbudować po wypaleniu - zachęca prowadząca warsztaty Katarzyna Ukleja.
Na spotkanie zaprasza osoby, które:
Katarzyna Ukleja - nauczycielka, trenerka komunikacji empatycznej, coachka, doradczyni noszenia dzieci w chustach, instruktorka masażu Shantala. Prowadzi warsztaty, szkolenia, spotkania indywidualne, trzyma przestrzeń Kręgu Kobiet. Wierzy, że momenty przełomowe mogą być motorem do zmian i rozwoju. Dlatego chce towarzyszyć kobietom, które tych momentów doświadczają. Aby wspierać, towarzyszyć, inspirować.
Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły pod numerem tel. 503 359 734, zapisy na: uklejakatarzyna17@gmail.com