Planszówki

Games Room dla WOŚP w Kawiarni Kawka

 • star_border
  Games Room połączony z warsztatami gier planszowych. Podczas wydarzenia zbiórka na tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
 • schedule
  12 stycznia 2019 (sobota), godz. 15:00
 • location_on
  Kawiarnia Kawka (Krosno, ul. Tkacka 2a)
 • note
  Przedsprzedaż -10 zł, w dniu imprezy -16 zł, dzieci poniżej 10 roku życia - wstęp wolny

WOŚP to wspaniała inicjatywa mająca na celu pomoc i zakup sprzętu niezbędnego do ratowania życia. W 2019 roku czeka nas już 27. edycja tej imprezy, podczas której cała Polska będzie dzielnie walczyć o pobicie kolejnych rekordów zbiórki. Dzięki niej szpitale zostaną zaopatrzone w nowoczesne akcesoria medyczne.

Ekipa GraTy i zaprzyjaźnieni animatorzy będą wspomagać tę inicjatywę poprzez organizację Games Roomu połączonego z warsztatami gier planszowych. Na evencie będą zbierane środki na tegoroczny finał WOŚP.

Do inicjatywy włączają się ponadto członkowie Polish Garrison Polonia Minor Squad, którzy w tym dniu przywdzieją pancerze i stroje będące idealną kopią tych, które znamy z serii Star Wars. Kolejny raz do wydarzenia dołączy Studenckie Koło Naukowe SKN "NEO" PWSZ Krosno z masą ciekawego sprzętu, w tym wirtualną rzeczywistością. Premiery i nowości od wydawnictwa Portal Games przedstawią zaprzyjaźnieni portalgamersi z Wiśniowej i Rzeszowa.

Jest to też pierwszy Przystanek KrosCon, czyli jedna z 21 imprez, których finałem jest konwent gier planszowych i fantastyki - KrosCon.

Plakat wydarzenia
mat. organizatorów
WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward