Zabawa

Drugie urodziny VIVO! Krosno

 • star_border
  VIVO! Krosno będzie świętować swoje 2. urodziny. Z tej okazji przygotowano sporo atrakcji, m.in. koncert Roksany Węgiel.
 • schedule
  28 września 2019 (sobota) - 29 września 2019 (niedziela), godz. 13:00
 • location_on
  VIVO! Krosno (ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  Wstęp wolny

VIVO! Krosno zaprasza na dwa dni pełne atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Pierwszego dnia urodzinowej imprezy zobaczycie profesjonalne pokazy fitness w wykonaniu trenerów klubu Xtreme Fitness Gyms, a także będziecie mogli spotkać się i porozmawiać z trenerami personalnymi, którzy podpowiedzą Wam, jak dbać o zdrowie i kondycję fizyczną.

W tym dniu nie zabraknie również występów tanecznych i wokalnych młodych uzdolnionych artystów. Wyjątkowym wydarzeniem będzie również wielki finał modowej „Bitwy na Style”, który odbędzie się pod czujnym okiem Adama Chowańskiego - stylisty znanego z programów „Dzień Dobry TVN” oraz „Project Lady”. Zadaniem finałowej czwórki będzie przygotowanie stylizacji według kryteriów wyznaczonych przez eksperta. Na podstawie stworzonych zestawów Adam Chowański opowie o trendach, które zdominują nasze szafy jesienią.

VIVO! Krosno
Damian Krzanowski

Nie zabraknie animacji i zabaw dla dzieci, tradycyjnego malowania buziek oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. 

W niedzielę, 29 września, świętowanie otworzy wyjątkowy bieg na orientację pod nazwą „Biegam z VIVO!”. Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania blisko siedmiokilometrową trasę, a także w międzyczasie będą musieli prawidłowo rozwiązać przygotowane dla nich ciekawe zadania i łamigłówki. Do uczestnictwa w biegu wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Szczegóły tutaj.

Ponadto dla klientów VIVO! przygotowano pokazy zumby, pokazy taneczne oraz animacje dla najmłodszych. Oczywiście podczas urodzin nie może zabraknąć obowiązkowego elementu – czyli tortu.

Punktem kulminacyjnym będzie koncert gwiazdy - Roksany Węgiel

Urodzinowy program zarówno w sobotę, jak i niedzielę rozpocznie się o godzinie 13:00.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward