Bieg

Urodzinowy Bieg na Orientację „Biegam z VIVO!”

 • star_border
  Impreza z okazji drugich urodzin VIVO!
 • schedule
  29 września 2019 (niedziela), godz. 13:00
 • location_on
  VIVO! Krosno (ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  Udział bezpłatny

Bieg wystartuje o godz. 13:00 z parkingu przed Centrum Handlowym. Uczestnicy będą mieli za zadanie pokonać blisko siedmiokilometrową trasę, a w międzyczasie prawidłowo rozwiązać przygotowane dla nich ciekawe zadania i łamigłówki.

Uczestnicy biegu startować będą w zespołach 2-osobowych (za wyjątkiem kategorii rodzinnej). Zadaniem zespołów będzie pokonanie trasy zlokalizowanej na terenie Krosna oraz wykonanie zdań sprawnościowych i umysłowych umieszczonych w punktach kontrolnych. Na pokonanie trasy zawodnicy będą mieli maksymalnie 2,5 godziny. Przed startem zawodnicy zostaną wprowadzeni w fabułę zabawy oraz otrzymają niezbędny pakiet startowy.

Klasyfikacja sportowców będzie odbywała się w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni, mix oraz rodzinnej. W kategorii Rodzinnej w skład drużyny powinna wchodzić przynajmniej 1 osoba dorosła oraz maksymalnie 3 dzieci poniżej 16 roku życia.

mat. organizatorów

W każdej klasyfikacji zwycięży ten zespół, który rozwiąże najwięcej zadań oraz wróci w najkrótszym czasie na metę usytuowaną na parkingu Centrum Handlowego.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowy numer startowy oraz medale, a zwycięskie pary w każdej kategorii vouchery o wartości 1 000 zł do wykorzystania w biurze podróży Rainbow Tours oraz miesięczne karnety do klubu Xtreme Fitness Gyms w Krośnie.

– Wrzesień pełen atrakcji w VIVO! Krosno cały czas trwa. Tym razem chcemy zaprosić Państwa do sportowego szaleństwa, które opanuje nasze centrum handlowe w ostatnią niedzielę miesiąca. Udział w biegu na orientację to propozycja aktywnego spędzenia czasu całą rodziną i sprawdzenie się w nieoczywistych konkurencjach – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Do uczestnictwa w biegu wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zapisy online ruszają w poniedziałek 16 września o godzinie 19.00 tutaj.

Rejestracji będzie można dokonać także w dniu biegu tj. 29 września w godz. 11:00-12:45 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w VIVO! Krosno. Udział w wyścigu „Biegam z VIVO!” jest bezpłatny, a limit miejsc ograniczony do 150 zespołów. Każda drużyna (za wyjątkiem kategorii rodzinnej) musi się składać z minimum dwóch zawodników.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 13.09.2019 22:31
equalizer przeczytano 917 razy
person źródło informacji: Vivo Krosno
inne wydarzenia
REKLAMA