Film

"Był sobie pies" - seans plenerowy przed Naftówką

  • Kino pod gołym niebem.
  • 28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 21:30
  • Zespół Szkół Naftowo-Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza (Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 20)
  • Wstęp wolny

Zespół Szkół Naftowo-Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie zaprasza na seans kina plenerowego. Już 28 czerwca (niedziela) na parkingu głównym przed szkołą (ul. Bohaterów Westerplatte 20) będzie można obejrzeć wzruszający film „Był sobie pies”. Początek projekcji o godz. 21:30.

- Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi, zabierz koc lub leżak i spędź letni wieczór przy wspólnym oglądaniu filmu na świeżym powietrzu - zachęcają organizatorzy.

Był sobie pies

USA, komedia, familijny, 2017, 100 min.
Reżyseria: Lasse Hallström
Obsada: Josh Gad, Dennis Quaid, Peggy Lipton, K.J. Apa

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy.

Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

Zespół Szkół Naftowo–Gazowniczych w Krośnie
WIĘCEJ INFORMACJI
opublikowano 28.06.2026 10:36
przeczytano 386 razy
źródło informacji: UM Krosno
inne wydarzenia
REKLAMA