Pechowy skok spadochroniarza. Wypadek na krośnieńskim lotnisku

Na krośnieńskim lotnisku w sobotę (11.05) po godzinie 14.00 doszło do wypadku skoczka spadochronowego. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.
Miejsce wypadku
KMP Krosno

W trakcie prowadzonego przez siebie szkolenia 27-letni instruktor spadochronowy z Nowego Targu wyskoczył z samolotu jako ostatni. Niestety nie zapanował nad spadochronem i upadł na murawę lotniska. Doznał obrażeń nogi i został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. 

Na miejscu pracowali krośnieńscy policjanci oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

KOMENTARZE
KOMENTARZE WYRÓŻNIONE
person zbraja
13.05.2019 16:04

Wypadki się zdarzają  , nawet na prostej ścieżce można  nabawić się  kontuzji. Życzyć  należy  instruktorowi  szybkiego powrotu  do  zdrowia.  "Mężczyzna  był trzeźwy" - irytują  mnie takie  uwagi bo przecież "trzeźwy  mężczyzna"  a  zwłaszcza  w takiej roli to sprawa oczywista.

person
zbraja
na forum od listopada 2017
star
person zbych
13.05.2019 14:59

Jesli  gośc posiadał papiery instruktora to znaczy  że  składajac  spadochron robil  to ze znajomścia  rzeczy.  Zasady  w tym sporcie  to jak u sapera--myliśz  sie  tylko  raz. Zycze  zdrowia.

person
zbych
na forum od listopada 2017
star
WSZYSTKIE KOMENTARZE (3) forward