Chcieli pomóc psu. Wjechał w nich pijany kierowca

Trzy osoby zostały ranne w wypadku drogowym, który wydarzył się w sobotni wieczór (10.03) na ul. Kopernika w dzielnicy Białobrzegi. Sprawca zdarzenia był najprawdopodobniej pijany.
Pojazdy uczestniczące w wypadku: seat (po lewej) oraz ford mondeo (po prawej)
Adrian Krzanowski

Według nieoficjalnych ustaleń i relacji świadków, po godz. 22.20 ul. Kopernika poruszał się pojazd marki seat. Troje pasażerów auta zauważyło na poboczu samotnego psa. Wysiedli oni z pojazdu i postanowili wezwać strażników miejskich, by zaopiekowali się zwierzęciem.

Seat po zderzeniu z fordem mondeo
adrian krzanowski

Chwilę później, od strony ul. Konopnickiej jechał pojazd marki ford mondeo. Kierowca auta wjechał z ogromną prędkością prosto w stojącego seata i znajdujące się przy nim osoby. Jednej z nich udało się uniknąć zderzenia, ale dwie zostały ranne (to rodzeństwo - dziewczyna i chłopak). Siła uderzenia był tak duża, że upadły one kilkanaście metrów dalej.

Tak wyglądał ford mondeo po uderzeniu w seata
adrian krzanowski

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, kilka karetek i samochodów policyjnych.

Okazało się, że ranny jest także pasażer forda. Ucierpiał również pies. Według nieoficjalnych informacji, kierowca forda był pod wpływem alkoholu. To dwudziestokilkuletni mężczyzna.

W wypadku ucierpiały dwie kobiety i mężczyzna. Zostali przewiezieni do szpitala
adrian krzanowski

Szczegółowy przebieg wypadku ustalają teraz policjanci.

Droga przez prawie 2 godziny była nieprzejezdna.

KOMENTARZE
KOMENTARZE WYRÓŻNIONE
person tripoli
11.03.2018 08:14

Jechał napruty bocznymi drogami, udało mu się z policją, ale spowodował wypadek. Pasażer powinien być również współwinny temu wypadkowi, swoją droga trzeba mieć nierówno poukładane żeby wsiąść z pijanym kierowcą i jechać

person
tripoli
na forum od listopada 2017
WSZYSTKIE KOMENTARZE (18) forward