DYSKUSJE
Tadeusz Rydzyk: ksiądz czy biznesmen?
shatar
27.04.2024 19:14

Ja z kolejnym pytaniem do forumowych tzw. "katolików" chociaż żaden nie potrafi odpowiedzieć na wcześniejsze pytania. No cóż....sławna "inteligencja" wierzących jest jak fundamenty w Licheniu... Mi się nie mieści w głowie jeden fakt. Jak, istota nieskończenie dobra i wszechwładna...czyli tzw. bóg, może być reprezentowany przez bandę zwyrodnialców, przestępców, pedofilii, manipulantów, ćwoków i buców rządnych władzy i pieniędzy? To chyba proste pytanie? @yoorex nie wysilaj się, to cię przerasta.

shatar
na forum od marca 2023
tadeuss_von_szwindel
27.04.2024 18:20

A twoje ruskie na kościół dajo?:) Czy tak jak ty wierzo po to żeby im lepi kapało?:):):)

tadeuss_von_szwindel
na forum od kwietnia 2024
yardani
27.04.2024 15:23

Niech Kościół stanie się tym, czym być powinien. Miejscem gromadzącym tylko tych, którzy tam z własnej nieprzymuszonej woli przyjdą. Niech naucza tych ludzi, a oni niech ten Kościół utrzymują. I koniec. Wara od polityki, edukacji, prawodastwa i budżetu państwa. Koniec z pitoleniem "o wyższości prawa bożego..." itd.

yardani
na forum od lipca 2023
shatar
26.04.2024 17:24

Autorytet kk? I co to znaczy ,,ochrona chrześcijan i ich wartości"? Jakich? Czczenie krzyży z jedną belką, z dwiema, z trzema? Kłamstwa, dogmaty, rytuały, ceremoniały, ochrona kleru biskupiego ? Przecież w chrześcijaństwie jest niesamowita mieszanina, ogromne różnice praktycznie we wszystkim. Każda grupa sobie coś wymyśliła i twierdzi, że to niepodważalna i jedyna prawda. Straszny misz- masz kulturowo pogańsko- tradycjonalistyczny i ideologiczno- polityczna mamałyga. A moralność? Tragedia. Ochrona więc czego? I jaki ma ona związek z wierzeniami i praktykami nauk Jezusa i chrześcijan w I wieku? Odpowie jakiś katolik? Czy znowu jakiś podstarzały komuch będzie bredził o kapaniu z pędzla?

shatar
na forum od marca 2023
skynet
26.04.2024 16:25

Wciąż zaskakuje mnie jak czesto w rozmowach z katolikami po kilku minutach rozmowy okazuję się jedynym chrześcijaninem przy stole ,chociaż jestem starym ateistą;) Ale mając za oponentów takie tłumoki jak @yoorex to żadne osiągnięcie.

skynet
na forum od listopada 2017
tadeuss_von_szwindel
26.04.2024 16:05

Ja mam tak samo z poormowskim pseudokatolikiem który nie wie w co wierzy:)

tadeuss_von_szwindel
na forum od kwietnia 2024
tadeuss_von_szwindel
26.04.2024 14:39

kościół katolicki to najbardziej zbrodnicza organizacja w historii ludzkości. W imię bzdur o bozi, stajence i osiołku jest odpowiedzialny za śmierć kilkudziesięciu milionów ludzi którzy w te bzdury nie chcieli wierzyć.Propagowanie religii katolickiej powinno być zabronione tak samo jak propagowanie faszyzmu.A tymczasem zbrodniarze pławią się w luksusach za pieniądze okradanych przygłupów yoorexowatych którzy im jeszcze za to dziękują.

Pochylony!

tadeuss_von_szwindel
na forum od kwietnia 2024
tadeuss_von_szwindel
26.04.2024 14:31

Dla byłego ormowca i pasożyta bycie idiota to codzienność:)

tadeuss_von_szwindel
na forum od kwietnia 2024
tadeuss_von_szwindel
26.04.2024 13:58

Dla zboka i złodzieja zawsze autorytetem będzie zbok i złodziej:):):)

tadeuss_von_szwindel
na forum od kwietnia 2024
yoorex
26.04.2024 12:55

Dla mnie większym autorytetem moralnym jest Kościół Katolicki niż sianołyki, wypisujący swoje wyimaginowane mądrości na forum. Nikt nie traktuje poważnie takich "fizolofów", bo to kompletna żenada. Pochwalony!

yoorex
na forum od kwietnia 2024
/45
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA