DYSKUSJE
Tadeusz Rydzyk: ksiądz czy biznesmen?
horus
02.05.2024 07:58

Ostatnio sporo jest aresztowań księży. Widać, że ochronka pisowskiej prokuratury się skończyła.

horus
na forum od listopada 2017
tadeuss_von_szwindel
01.05.2024 05:57

Po prostu po raz kolejny udowodnił że jesteś tylko bezrozumną biomasą i nie wiesz w co wierzysz:)

Proboszcz w rękach CBA.

Sąd na wniosek prokuratury aresztował na trzy miesiące; duchownego w związku ze śledztwem dotyczącym oszustw podatkowych oraz przywłaszczenia pieniędzy pochodzących z darowizn zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

wiadomosci.wp.pl/proboszcz-w-rekach-cba-zostal-zaw(...)

Taki yoorexowaty autorytet kościelny:)

tadeuss_von_szwindel
na forum od kwietnia 2024
shatar
27.04.2024 19:14

Ja z kolejnym pytaniem do forumowych tzw. "katolików" chociaż żaden nie potrafi odpowiedzieć na wcześniejsze pytania. No cóż....sławna "inteligencja" wierzących jest jak fundamenty w Licheniu... Mi się nie mieści w głowie jeden fakt. Jak, istota nieskończenie dobra i wszechwładna...czyli tzw. bóg, może być reprezentowany przez bandę zwyrodnialców, przestępców, pedofilii, manipulantów, ćwoków i buców rządnych władzy i pieniędzy? To chyba proste pytanie? @yoorex nie wysilaj się, to cię przerasta.

shatar
na forum od marca 2023
tadeuss_von_szwindel
27.04.2024 18:20

A twoje ruskie na kościół dajo?:) Czy tak jak ty wierzo po to żeby im lepi kapało?:):):)

tadeuss_von_szwindel
na forum od kwietnia 2024
yardani
27.04.2024 15:23

Niech Kościół stanie się tym, czym być powinien. Miejscem gromadzącym tylko tych, którzy tam z własnej nieprzymuszonej woli przyjdą. Niech naucza tych ludzi, a oni niech ten Kościół utrzymują. I koniec. Wara od polityki, edukacji, prawodastwa i budżetu państwa. Koniec z pitoleniem "o wyższości prawa bożego..." itd.

yardani
na forum od lipca 2023
shatar
26.04.2024 17:24

Autorytet kk? I co to znaczy ,,ochrona chrześcijan i ich wartości"? Jakich? Czczenie krzyży z jedną belką, z dwiema, z trzema? Kłamstwa, dogmaty, rytuały, ceremoniały, ochrona kleru biskupiego ? Przecież w chrześcijaństwie jest niesamowita mieszanina, ogromne różnice praktycznie we wszystkim. Każda grupa sobie coś wymyśliła i twierdzi, że to niepodważalna i jedyna prawda. Straszny misz- masz kulturowo pogańsko- tradycjonalistyczny i ideologiczno- polityczna mamałyga. A moralność? Tragedia. Ochrona więc czego? I jaki ma ona związek z wierzeniami i praktykami nauk Jezusa i chrześcijan w I wieku? Odpowie jakiś katolik? Czy znowu jakiś podstarzały komuch będzie bredził o kapaniu z pędzla?

shatar
na forum od marca 2023
skynet
26.04.2024 16:25

Wciąż zaskakuje mnie jak czesto w rozmowach z katolikami po kilku minutach rozmowy okazuję się jedynym chrześcijaninem przy stole ,chociaż jestem starym ateistą;) Ale mając za oponentów takie tłumoki jak @yoorex to żadne osiągnięcie.

skynet
na forum od listopada 2017
tadeuss_von_szwindel
26.04.2024 16:05

Ja mam tak samo z poormowskim pseudokatolikiem który nie wie w co wierzy:)

tadeuss_von_szwindel
na forum od kwietnia 2024
tadeuss_von_szwindel
26.04.2024 14:39

kościół katolicki to najbardziej zbrodnicza organizacja w historii ludzkości. W imię bzdur o bozi, stajence i osiołku jest odpowiedzialny za śmierć kilkudziesięciu milionów ludzi którzy w te bzdury nie chcieli wierzyć.Propagowanie religii katolickiej powinno być zabronione tak samo jak propagowanie faszyzmu.A tymczasem zbrodniarze pławią się w luksusach za pieniądze okradanych przygłupów yoorexowatych którzy im jeszcze za to dziękują.

Pochylony!

tadeuss_von_szwindel
na forum od kwietnia 2024
tadeuss_von_szwindel
26.04.2024 14:31

Dla byłego ormowca i pasożyta bycie idiota to codzienność:)

tadeuss_von_szwindel
na forum od kwietnia 2024
/44
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA