FORUM
Za parkowanie pod Biedronką możesz zapłacić nawet 95 zł
person Wozik543
01.10.2018 15:12

Pod biedronką za darmo chyba można do godziny czasu... 

person
Wozik543
na forum od listopada 2017
person krosny2121
19.08.2018 14:50

To jakaś masakra zgadzam się całkowicie, podobnie jest w nadmorskich miejscowościach jak ktoś chce byc cwany i chce zatrzymac się np na parkingu biedronki.....

person
krosny2121
na forum od lutego 2018
person nie_bo
12.02.2018 06:57

z całym szacunkiem jakieś głupoty ktos chyba wypisuje , przyjedź pod biedronke na naftowej a zobaczysz kto blokuje parking i jak wszyscy , nie tylko rkr-y, parkuja po chodnikach, byle gdzie , jak daleko maja w d... pieszych i mieszkańców do spóły z biedronką, mozna prosic , błagac , złościc sie dzwonić po SM czy policje  i tak zagrożenie zycia istnieje zawsze kiedy tamtędy idę. Ktos dał zgodę na taki sklep prawie bez parkingu a teraz horror , terror samochodowy i samowolka, bez nadzoru. Jakie opłaty? patrz żebyś w pysk nie dostał jak kierowca , który właśnie chciał cie rozjechać pod biedrona albo apteka obok , gdzie jest parking na chodniku, wysiada z auta albo jeszcze gorzej , nie wysiada tylko pcha sie na ciebie swoiim śmierdzielem , ktorego wczesniej zostawia włączonego na parkingu i na pół godziny wychodzi do sklepu. A policja z drugiej strony ulicy pod DC czycha na tych którzy nie przechodzą na pasach i mandaciki. A obok jest total bur....l i nic , ok , bo to przecież biedronka i kto ich ruszy albo zmusi do budowy czegoś wiekszego ,  dajacego mieszkańcom szanse na normalne życie? I żadnych opłat nie ma , to brednie.

person
nie_bo
na forum od listopada 2017
person Kurio1
17.01.2018 14:37
Nie można zaparkować w dni robocze pod Biedronką (nie ważne którą, wszędzie tak jest), gdyż zawsze pełno tam jest aut z RKR-xxxx a tacy z powiatu chytre cwaniaczki idą sobie do pracy zostawiając swoje auto, blokując miejsce parkingowe robiącym zakupy klientom.
Wreszcie się wzięto za tych sknerusów, którym żal na opłaty parkingowe.

Biedronka w całej Polsce, w miejscach, gdzie brakuje miejsc parkingowych, wprowadza opłaty za parkowanie. Zostawienie samochodu bez biletu z parkomatu może skutkować wysoką karą.
person
Kurio1
na forum od listopada 2017
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA