DYSKUSJE
Interaktywna podłoga zamiast szkolnych ławek. Powstaje nowy obiekt przy SP 14
kurnachata
27.10.2024 12:02

Nic się na to nie poradzi, czasy się zmieniają, powstają interaktywne behawioralne domki-hale. Dziesiątki lat temu tam były drabinki ale raczej typu wojskowego, mniej dla młodych uczniów, więc ten teren nie zawsze był pusty.

kurnachata
na forum od listopada 2017
zbych
27.10.2024 08:25

W tym mjejscu jest dośc mjejsca dla normalnego kolejnego pawilonu szkoły. To co wybudowano wygląda jak szklarnia na warzywa!

zbych
na forum od listopada 2017
rafal
23.10.2024 00:11
wyróżnione przez moderatora

maja22 - nie rozumiem Twojej akceptacji zasady "nieważne jak, byle by było" a najlepiej jeszcze żeby było tanio. Teraz jest najlepszy czas, żeby podwyższyć jakość inwestycji zarówno prywatnych jak i publicznych w Krośnie i wspólnie szukać rozwiązań na ich poprawę.

rafal
na forum od listopada 2017
maja22
22.10.2024 21:43
wyróżnione przez moderatora

Z tego jaką mam wiedzę, a nie "kojarzę" przed budynkiem szkoły nie ma możliwości wybudowania takiego pomieszczenia... Warto się zorientować przed napisaniem takiego komentarza... Węzeł ciepłowniczy, linia średniego napięcia, plac zabaw, siłownia... "Od tak" się tego nie przeniesie... A koszty dodatkowe? Każda taka inwestycja w edukację przyniesie korzyści... Brawo dla Dyrektora...

maja22
na forum od listopada 2018
rafal
22.10.2024 17:08
wyróżnione przez moderatora

kardiodzik - z tego co kojarzę to sporo miejsca jest przed budynkiem od strony Wojska Polskiego. Wystarczyłoby dobudować skrzydło w miejscu zewnętrznej siłowni i połączyć je przedłużając korytarz z głównym wejściem do budynku. Siłownię razem z alejkami z kostki można przesunąć w kierunku przychodni.

rafal
na forum od listopada 2017
francuzxv
22.10.2024 14:31

Naprawdę trzeba być niezłym cymbałem żeby coś takiego zaprojektować w tym miejscu i jeszcze większym by to zaklepać!

francuzxv
na forum od listopada 2017
francuzxv
22.10.2024 14:26
wyróżnione przez moderatora

Mieli światło na pierwszych piętrach, będą jak w piwnicy, a idiotyzm współczesnych patoarchitektów, najwyraźniej nie ma granic!!

francuzxv
na forum od listopada 2017
kardiodzik
22.10.2024 12:22
wyróżnione przez moderatora

rafal - przed szkołą czyli gdzie? Na ulicy ? Jak tam albo ulica albo parking / chodnik albo basen...

kardiodzik
na forum od lipca 2021
rafal
21.10.2024 16:43
wyróżnione przez moderatora

Wszystko fajnie, tylko czy nie można było wybudować takiego budynku np. przed szkołą? Budynek wygląda na wciśnięty na siłę a projekt nie pasuje do istniejącej zabudowy. Kolejne paskudztwo w naszym mieście.

rafal
na forum od listopada 2017
zbych
21.10.2024 16:31

Kochani w samorządach nie kradną tam tylko są lokalne układy. Ty mi to, a ja tobie to. Zatrudnisz moją córcię, a ja zieleń urządzę po kosztach własnych. I takich lub innych przykładów tysiące. Nasza małomiasteczkowo gminna Polska.

zbych
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA
Reklamę wyświetlono 21403 razy