DYSKUSJE
Nowoczesna hala produkcyjna w Krośnie. Są już chętni na wynajem
davidov
27.09.2024 08:58

strefa przemysłowa i strefa rekreacji ,to chyba tylko w Polsce ,chcecie żeby slończyło się tak jak przy wjeździe do huty?

davidov
na forum od listopada 2017
ragnarlodbrok
27.09.2024 08:04

Wszystko fajnie ale to co się dzieje na krzyżówce Lotników ze Zręcińską przechodzi ludzkie pojęcie. W godzinach popołudniowych lepiej omijać to miejsce... a były plany na rondo już kilka lat temu.. Z Lotników na Zręcińską w lewo cieżko skręcić. Ci co skręcają w prawo jadą po krawężniku bo nie ma pasa zjazdu. Z kolei Ci co jadą Zręcińską nie trzymają się żadnych ograniczeń prędkości. Do tego najedzeni klienci pobliskiej restauracji wyskakują na krzyżówkę niczym dzik z zarośli nie zważając na innych. Nie wspomnę już o przejściu dla pieszych.. Wjazd do obydwu stref (Krosno i Szczepańcowa) od tej strony jest tragiczny i tylko czekać na kolejne artykuły o wypadkach...

ragnarlodbrok
na forum od września 2019
reaktywator
27.09.2024 06:24

Gdyby jakieś @@krzys'kie aspirujące u mnie o zatrudnienie rozpoczęły rozmowę pytaniem czy za minimalną krajową, to bym psami poszczuł, a nie zatrudnił.

reaktywator
na forum od listopada 2017
michciu
26.09.2024 19:32

Czy ktoś w końcu wpadnie na pomysł, aby wybudować tam choćby chodnik ? O ścieżce rowerowej nie wspominam. Aż się o to prosi.... masa ludzi korzysta z tej drogi rekreacyjnie.

michciu
na forum od sierpnia 2020
krzys
26.09.2024 15:56

Nowe miejsca pracy oczywiście za minimalną krajową.

krzys
na forum od sierpnia 2018
darful
26.09.2024 12:24

Cyt. "są już chętni na wynajem" czyli firmy z jakiej branży?

Z artykuły to nie wynika, więc tytuł wprowadza w błąd!

darful
na forum od listopada 2017
nicponidlo
26.09.2024 12:02
wyróżnione przez moderatora

Nie tylko strefa inwestycyjna i nowe miejsca pracy ale również strefa sportowo, rekreacyjno MOTORYZACYJNA. Codziennie można tam spotkać spacerowiczów, biegaczy, ludzi na rolkach, rowerach itp. szukających ciszy i spokoju. Niestety dzięki pięknej, równej i prostej drodze asfaltowej jest to również miejsce do testowoania osiągów samochodów w godzinach popołudniowo wieczornych (często tam biegam więc jestem tego świadkiem, jak pewnie wiele innych osób). Szkoda, że naszej policji ten rejon miasta nie interesuje bo mimo odgłosu pisku opon i ryku silników (gdy tylko pogoda dopisuje) jescze chyba ani razu nie widziałem tam patrolu radiowozu oznakowanego jak i nieoznakowanego, który byłby skuteczniejszy ;) Mam nadzieje, że się to zmieni i będzie można czuć się bezpiecznie podczas aktywnosci fizycznych :)

nicponidlo
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA