DYSKUSJE
"Wieża farna dla każdego!". Marsz Równości przeszedł ulicami Krosna
black_crow
30.07.2024 21:15

@NUK2009, w art 18 Konstytucji RP małżeństwo jest jako związek kobiety i mężczyzny więc małżeństwo dwóch osób tej samej płci byłoby niezgodne z Konstytucją - prawem nadrzędnym w Polsce.

Wiem że pewna profesor kiedyś stwierdziła że w zwiazach jednopłciowych rodzi się co najmniej tyle samo dzieci co w związkach heteroseksualnych ale póki co nie ma innej możliwości na spłodzenie dziecka niż relacje heteroseksualne ;)

A w Polsce ponad 70% deklaruje się jako katolicy więc twierdzenie że to raczej ochrzczeni jeżdżą po pijaku jet jak najbardziej statystycznie słuszne :)

black_crow
na forum od kwietnia 2019
mix3r1
30.07.2024 21:08

Dlaczego moderator strony mieszkańców wyróżnia komentarze wobec których zdecydowana większość ma postawę negatywną? Czyżby moderator należał do jednego z kolorów tej "tęczy"?

mix3r1
na forum od listopada 2017
NUK2009
30.07.2024 20:35

Czyli, że osoby homoseksualne mogą w Polsce zawierać związki małżeńskie???

Jeśli tak to rzeczywiście się myliłem co do pełni praw...

PS. A co do promocji niby tam grzechu czy szatańskich dewiacji...to z tego co obserwuję to raczej głównie ochrzczeni kierowcy jeżdżą "po pijaku" i zabijają niewinnych ludzi, a przemoc seksualna w związkach "hetero" jest zjawiskiem nierzadkim niestety:-/

Przypominam również, że osoby LGBTQ+ rodzą się z relacji heteroseksualnych i często w Polsce katolickich...więc co?czyżby wszyscy obrońcy "wiary" namawiali do aborcji?!?

NUK2009
na forum od listopada 2017
davkurek
30.07.2024 20:07

@tramper PIERWSZYM przykazaniem nie jest kochac blizniego, PIERWSZYM JEST KOCHAC BOGA z calego serca z calych sil, drugie jest kochac blizniego jak siebie samego, co znaczy napominac jak robi zle!!!!, kogo tych chcesz oszukac tymi przewrotnymi tezami?

davkurek
na forum od listopada 2017
davkurek
30.07.2024 20:04

@tramper obluda i przewrotnosc, ... katolicyzm nie polega na tym zeby wszystkich glaskac po główkach... kochac to znaczy upominac, nawracac....a nie bezmyslnie akceptowac grzech ,

davkurek
na forum od listopada 2017
davkurek
30.07.2024 19:58

@NUK2009 promowanie dewiacji i grzechu (szatanskich ideologi), tak samo jak komunizmu to nie odmawianie praw tylko etyka i przyzwoitosc

davkurek
na forum od listopada 2017
black_crow
30.07.2024 19:51

@davkurek, chyba masz spory problem z czytaniem ze zrozumieniem i z emocjami. Nigdzie nie stwierdziłem że porównałeś tolerancję z akceptacją, co więcej, sam tego nie porównuję więc chyba się trochę zakręciłeś w tym wszystkim. A Marcusego przytoczyłem w celu pokazania traktowania umownej strony prawej przez lewicę i lewicowe ruchy a nie na odwrót więc kompletnie błędnie zrozumiałeś mój wpis. Zamiast się pienić na forum to poczytaj trochę i porzerz wiedzę. Wyjdzie Ci to na dobre :)

black_crow
na forum od kwietnia 2019
davkurek
30.07.2024 19:41

mam wrazenie ze Pan Krzanowski stara sie wprowadzac anty Boze prawa i promuje tą hołote, żal....

davkurek
na forum od listopada 2017
haash
30.07.2024 19:33

Bp J. Kasabucki: mamy do czynienia z prześladowaniem Kościoła

dzieje.pl/dziedzictwo-kulturowe/bp-j-kasabucki-mam(...)

Ktoś tu nieźle pie.doli głupoty. Chyba jakaś wrona:)

haash
na forum od czerwca 2022
davkurek
30.07.2024 19:31

@black_crow w ktorym miejsu napisalem ze tolerancja to akceptacja?, to byla TWOJA teza - chyba ze cala twoja wypowiedz byla cytowaniem z lewackiej ksiazki, przeciez napisalem definicje, powtarzam: TOLEROWAC - cierpliwie znosić cos czego nie lubimy, nie popieramy i co jest nam obce,

proszer czytaj ze zrozumieniem

davkurek
na forum od listopada 2017
/6
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA