DYSKUSJE
Nie żyje Jerzy Krzanowski. Był współzałożycielem firmy Nowy Styl
matias3
10.06.2024 16:13

Z tego co mi wiadomo nie ma jeszcze informacji o przyczynie śmierci. Więc dlaczego k24 proponuje kontakt z Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym ??? Ehh redakcja...

matias3
na forum od listopada 2017
Tomasz Klita
09.06.2024 04:22

Ofiara wyborów

Tomasz Klita
na forum od czerwca 2024
AndyH
08.06.2024 14:14
wyróżnione przez moderatora

Niby wszystko ok ale przy redakcji artykułu zabrakło jednak wyczucia. Wystarczył przecież prosty komunikat, informacja kim był. Rozgrzebywanie nie wyjaśnionych kwestii, suestywne wstawki przy artykule o pomocy rodzące domniemania? Drogie Panie, Drodzy Panowie, to chyba nie ten moment... naprawdę. Gdy konforntuje to potem z wiadomosci.wp.pl/milioner-jerzy-krzanowski-nie-zyj(...) i słowami "- To był nie tylko biznesmen, ale i filantrop. Wraz z firmą wspierał wychowanków domów dziecka na Podkarpaciu. "Ja miałem szczęście, oni nie" - powiedział mi kiedyś na pytanie, dlaczego się tak angażuje - wspomina w rozmowie z WP Adrian Krzanowski z lokalnego portalu Krosno24." Niby szacunek i wdzięczność za wkład w rozwoj regionu ale z drugiej strony....

AndyH
na forum od listopada 2017
kromer
08.06.2024 07:13

Czytam wiadomość i tak się zastanawiam , ja jestem na Pudełek czy Krosno 24 pl. Jeżeli sugestie piszącego są zasadne co do rzeczy z CBA to moim zdaniem nie jest to powod do takich działań. W naszym kraju tylko Lew Rywin poszedł siedzieć. Obajtek jeźdźi po świecie uśmiechnięty i ma się dobrze Sasin ,Kuchciński....... itd . A tak nawiasem mówiąc Nowy Styl światowa firma a zarobki prowincjonalne .Żenada

kromer
na forum od lutego 2018
nick12
07.06.2024 21:51
wyróżnione przez moderatora

do Gitman

nie masz racji

A bo to jednemu porządnemu człowiekowi trzyliterowe służby, prokuratorzy i tępi sędziowie zmarnowali życie lecząc w ten spodsób swoje kompleksy bo ktoś inny okazał się od nich inteligentnieszy, sprytniejszy i lepszy. Chciałbym dożyć czasów kiedy prokuratorzy, sędziowie, skarbownicy będą z własnych pieniedzy płacili odszkodowania jeśli niesłusznie kogoś skrzywdzili. Pan Jerzy był człowiekiem, który nie nadużywał swojego statusu ani władzy jaką daje posiadanie pieniędzy czy pozycja finansowa. I trzeba o tym powiedzieć.

nick12
na forum od listopada 2017
Gitman
07.06.2024 21:06
wyróżnione przez moderatora

Czy ten akapit o CBA był naprawdę niezbędny? Czy to rzeczywiście najważniejsze wydarzenie w tamtym roku jego życia czy wogóle w jego życiu? Wstydzie się bo zniżyliście się poziomu poniżej dna albo nawet poniżej.

Gitman
na forum od listopada 2017
danmat
07.06.2024 10:40
wyróżnione przez moderatora

RIP

danmat
na forum od października 2018
aga70
07.06.2024 10:39
wyróżnione przez moderatora

Bardzo to smutne :(... Współczuję rodzinie, śmierć bliskiej osoby w tym wieku to straszne przeżycie.

aga70
na forum od stycznia 2022
rewa
07.06.2024 10:24
wyróżnione przez moderatora

Żywiłem i żywię ciepłe uczucia do Jurka, chociaż jego kolegą i przyjacielem nigdy nie byłem, ale los zetnął nas kiedyś na naszych drogach życia. Energiczny, ciepły człowiek, ale szkoda, że ludzie, którzy mają zaspokojone wszystkie potrzeby materialne nie zawsze potrafią poradzić sobie z własnym życiem i problemami. Szkoda, że dzisiaj musimy mówić o Jerzym w czasie przeszłym.

rewa
na forum od listopada 2017
razr
07.06.2024 08:11
wyróżnione przez moderatora

Wielka szkoda, dobry człowiek, lokalny patriota i filantrop

razr
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA