DYSKUSJE
"Jesteśmy krośnieńską trzecią drogą". Społecznicy kandydują do Rady Miasta
Czlenson
09.04.2024 09:33

"Safe Next Generation - Bezpieczne Pokolenie Obywatelskie" i kobieta z kotem. Kwintesencja naszych czasów. A chętnych na wylot na Marsa u Elona lub eutanazję coraz więcej :)

Czlenson
na forum od listopada 2017
bobbwick
07.04.2024 22:27

Pani Lauro, niestety się nie udało, nad czym ubolewam. Mam nadzieję, że nadal będzie Pani wiele robić dla innych.

bobbwick
na forum od kwietnia 2024
reaktywator
05.04.2024 19:14

Pani Agnieszko Victorinii, jeszcze cisza wyborcza nie obowiązuje, prosze odpowiedzieć czy dom z gliny jeszcze stoi, jak się w nim mieszka itp. Niezależnie od odpowiedzi, nawet jeśli dom się rozpadł, mój głos Pani ma m.in. za to, że nie mboi się Pani wezwań, "nowego" itd. Powodzenia.

reaktywator
na forum od listopada 2017
teobald
05.04.2024 15:07

Trzecia noga będzie robiła to samo co ci wcześniejsi. Szkoda na nich głosować

teobald
na forum od grudnia 2023
krosnal
05.04.2024 14:32

Pan Hubert Owsiany (23 lata, działa w OSP Polanka). OSP otrzymało od Urzędu Miasta działkę przy remizie w dzierżawę, za darmo, gdzie według planu OSP miało powstać boisko, teren rekreacyjny dla młodzieży i może coś więcej, dodam że o tym zapewniał komendant Owsiany na zebraniu. Myślę, że za tym poszły również jakieś dotacje na ten cel. Po paru latach inwestycja to parę wywrotek ziemi i dwa słupki z łańcuchem i kłódką, żeby nikt tam nie wszedł. Można to zobaczyć naocznie, skrzyżowanie Decowskiego - Kojdera. Jeśli taki "gospodarz" ma być radnym to ja dziękuję.

krosnal
na forum od listopada 2017
shadow1965
05.04.2024 12:30

"Społecznicy kandydują do Rady Miasta"

"współpraca z organizacjami pozarządowymi - zwiększanie zakresu usług opiekuńczych "

Starym ludziom o dochodach ok. 1200 PLN na miesiąc wypracowanym ze składek ZUS wprowadzają w Krośnie odpłatność za opiekę z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie zleconą Polskiemu Komitetowi Pomocy Społecznej w Krośnie który w nazwie ma CHARYTATYWNY działający na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie. Podopieczni to są ludzie ze schorzeniami wymagający zażywania drogich leków i diety, bez żadnego wsparcia! To są ludzie biedni!

Czy planujecie "ZWIĘKSZWNIE ZAKRESU USŁUG OPIEKUŃCZYCH" również dla ludzi ubogich czy tylko odpłatnie z których będą korzystały tylko osoby które na nie stać? Bo jak ktoś działa CHARYTATYWNIE to raczej za darmo. CHARYTATYWNY PKPS z ul Lewakowskiego ma swoją taryfę opłat dla ludzi korzystających jak również ma dotacje rządowe i dopłaty z MOPS Krosno czyli z miasta. Słowo CHARYTATYWNY jest tu mocno nie na miejscu.

Ludzie bogaci nie potrzebują takich usług bo wolą usługi o wyższym standarcie które sami sobie zapewnią a ubogich nie stać nawet na tą "CHARYTATYWNĄ" bo ich nie stać. Proszę określić się czy pani mówiąc o zwiększeniu usług opiekuńczych ma na myśli płatne czy bezpłatne usługi czyli czy chce ludziom w potrzebie pomagać czy zabrać im ostatni grosz w opłatach.

shadow1965
na forum od listopada 2018
stokrotek
05.04.2024 12:05

Ja przynajmniej niektóre te osoby znam, nawet osobiście. Nie mogę się już patrzeć na te tłuste koty, któr rządzą miastem wiele lat i co każde wybory opowiadają te same śpiewki.

Czemu nie dać szansy.....

stokrotek
na forum od września 2019
Mania Zawada
05.04.2024 07:42

Nie mają żadnych szans. Wejdzie z 3-4 osoby z "koalicji po/ko/ewica/itd", 7 z pisu i 10-11 od Przytockiego. Komitet jako całość nie jest w stanie zebrać tyle głosów, żeby nawet 1 osoba weszła do rady. Jakby się dogadali i startowali z koalicji to może pani Laura czy pan Piórko mieliby dobre miejsce na liście i weszliby do rady miasta. Ale chyba pani Laura MUSIAŁA kandydować na prezydentkę i dlatego nikt z tej listy "Safe Next" do rady miasta nie wejdzie. Rozumiem to tylko tak, żeby w mieście wypromować swoje nazwisko, przyszłościowo. No chyba, że pani Laura wierzy, że mogłaby wygrać wybory w Krośnie, na prezydenta, z Przytockim... no to nie mam pytań.

Mania Zawada
na forum od kwietnia 2024
kurnachata
05.04.2024 01:22

Ja sobie tak patrzę i na początku bardzo się mi podoba że są to nowi i fajni ludzie lecz później kojarze szybko ich Szefową. W dodatku jest to kontorolowana opozycja obecnych rządów gdyż Szefowa, kandydatka na Prezydenta od najmłodszych lat pracuje w urzędzie miasta. Więc czar nagle prysł. Niby jeszcze zostaje Tomasz Biały lecz w swoim biuletynie On również jest zachwycony obecnym Krosnem i najniższym bezrobociem w województwie, tylko jak on to obliczył?

kurnachata
na forum od listopada 2017
robert7210
04.04.2024 20:45

Pytanie podstawowe - czy dotrzymają obietnic wyborczych?

Być może będzie tak jak w sejmie, na świętego nigdy:)

robert7210
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA