DYSKUSJE
Krosno opisane na widokówkach. Pokazują, jak wyglądało na początku XX wieku
wabasia
07.04.2024 00:50
wyróżnione przez moderatora

Jestem krośnianką z urodzenia. Od 50 lat mieszkam jednak w Tarnowie. Autor książki to wspaniały nauczyciel tańca. Ucząc się w krośnieńskim Liceum Kopernika, brałam udział w kursie tańca prowadzonym przez pana Zbigniewa Więcka. Kulturę i szacunek dla młodzieży pamiętam do dzisiaj. Kupiłam książkę. Polecam każdemu krośniakowi, bo to cenna pozycja. Zwłaszcza dla tych którzy którzy są „poza” Krosnem i przyjeżdżają do Krosna tylko na cmentarz, jak ja. Ta książka to „cieplutkie", sentymentalne wspomnienie Krosna. Z zainteresowaniem czekam na II część. = Barbara Puchalik_Wais

wabasia
na forum od maja 2020
andrea
18.02.2024 00:51
wyróżnione przez moderatora

Tkalnia mechanicza została zlikwidowana po wybudowaniu ,,Lnianki" A w tych budynkach umieszczono dział amortyzatorów dźwigniowych firmy ZSM a później ,,Polma"

andrea
na forum od kwietnia 2021
wokol_krosna
17.02.2024 16:28
wyróżnione przez moderatora

Gratulacje dla autora książki za zebranie i zaprezentowanie tak cennej kolekcji!

wokol_krosna
na forum od listopada 2017
buczo85
17.02.2024 14:13
wyróżnione przez moderatora

Kamienica na rogu Czajkowskiego i Olejarskiej jest fantastyczna. Skala obecnej dewastacji nie jest duża. G*wno mogę, ale żądam natychmiastowej wymiany stolarki i w przyszłości odświeżenia elewacji według pierwotnego projektu! :)

buczo85
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA