DYSKUSJE
"Pomnik nienawiści i ciemnoty". Stanął przed domem radnego PiS
horus
27.12.2023 08:49

Ideologia religijna jest jeszcze groźniejsza i ma wiele na sumieniu. Znalazł się strażnik moralności pisowsko-kościelnej i projektor życia ludzkiego. Co za obleśny typ.

horus
na forum od listopada 2017
rydzycus
27.12.2023 07:29

"Zespół Hoovera – nazwa oznaczająca obsesyjną wrogość do ludzi z powodu ich seksualizmu, u osoby przyjmującej na siebie role wzorca doskonałości i dbającego o moralną czystość kraju, a przy tym starannie ukrywającej własną seksualność" - tyle w pierwszym akapicie mówi Wikipedia o jurexowatych:)

@haash --- skazani za "wyłudzanie vat-u" siedzą w tych samych więzieniach co i skazani za pedofilię księża:) jurex pewnie wie ale nie chce powiedzieć:) A tak na poważnie to jest stara śpiewka tego zdegenerowanego starego komucha.

rydzycus
Konto zablokowane
yardani
26.12.2023 23:13

Miejmy nadzieję, że ta taktyka zniszczy pisowców raz na zawsze. Czy oni nie widzą, że im bardziej warczą na ludzi, im bardziej ich podżegają do nienawiści, im bardziej jątrzą tym bardziej ludzie od nich odchodzą?

yardani
na forum od lipca 2023
thejoker
26.12.2023 18:17

w sumie to się zastanawiam czy nie zgłosić do

omzrik.pl/zglos

thejoker
na forum od listopada 2017
thejoker
26.12.2023 17:50

prywatna działka i prywatny pomnik, no w sumie tak, kto komu zabroni.Przeczytałem ten artykuł chyba z 4 razy.I takie mam spostrzeżenia.Gdybym był przesiębiorcą próbującym sprzedawać klientom chleb (a więc towar pierwszej potrzeby) to raczej nie odważyłbym się na taki pomnik.Kupuję osobiście pieczywo w conajmniej 5 sklepach ale nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek natrafił na chleb z piekarni p. Janusza Hejnara.Może to jakieś niszowe pieczywo dla wybranych, proszę o info gdzie to kupić, chętnie się zapoznam.Ale pomijając wszystko - bardzo mi się spodobała uwaga autora artykułu na K24 który zwrócił uwagę na wzmiankę "od komunistów".Też jestem ciekaw czy p. Janusz Hejnar zaprosiłby do zakupu swojego chleba np. komunistycznego prokuratora S.Piotrowicza.

thejoker
na forum od listopada 2017
bozy_dar
26.12.2023 13:19

Jaki suweren, tacy ich przedstawiciele.

bozy_dar
na forum od listopada 2017
krowa
26.12.2023 12:36

Co się z POLSKĄdzieje? Mówienie prawdy to mowa nienawiści. O masoneri ,to to i owo przeczytałem . Komunista to może sobie pogadać a nie tworzyć komunizmu /to utopiia/ Tęczowa zaraza/ z tym to ja się spotkałem. Przy najbliższym spotkaniu /jeżeli go rozpoznam/ postąpie dzięki temu artykułowi bardziej zdecydowanie bez względu na konsekwencje. Tylko ludzie . którzy nie zetknęli się z tymi zboczeńcami, karzą oskarżonych, którzy stanęli w obronie swojej godności mężczyzna- kobieta. Przypomnij soibie 10 Przykazań Bożych, Pierwsą Komunię, Bierzmowanie , swoje grzechy i przestań bluźnić. Nie próbój mówić, że Pana Boga nie ma. Przyjdzie czas, że zmienisz zdanie, oby nie było za późno.Pomysł wart skopiowania.

krowa
na forum od listopada 2017
Kurio1
26.12.2023 10:25

Wsioch "teobald" zwący wieśniakami innych, choć sam jest wieśniakiem z Suchodoła (czytaj: wsi), pojawił sie dopiero teraz w grudniu po ukazaniu artykułu o tym pisowskim radnym broniąc jego wyrażanie nienawiści w sposób czytelny dla wszystkich, czyli ten obelisk nienawiści w widocznym miejscu, choć to prywatna posesja!

Słuchaj prostaku "teobald" z Suchodołu! Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że posesja to posesja ale pomnik to budowla, tylko kto na to zezwolił?

1. Tak wynika z przepisów prawa budowlanego. Oznacza to, że jego wzniesienie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę!

2. Mimo że w polskim prawie nie stworzono osobnej regulacji dotyczącej mowy nienawiści i zbrodni nienawiści, to oba te zjawiska są uznawane za niezgodne z istniejącym polskim prawem (przepisy Kodeksu karnego oraz Kodeksu cywilnego). Dla przykładu znieważanie, pomawianie, grożenie czy nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość jest zabronione i podlega karze na podstawie kodeksu karnego (art. 212, 216, 256, 257).

Co co zezwolili są razem z tym pisowcem odpowiedziałni za mówę nienawiści znajdującej się na tym pomniku i chyba szybko doczekamy się prostaku "teobald" z Suchodołu interwencji w tej sprawie, gdyż znajdzie sięktoś, kto to zgłosi w prokuraturze np. wojewódzkiej!

Kurio1
na forum od listopada 2017
teobald
25.12.2023 21:07

Prywatna działka i prywatna sprawa właściciela co na niej ma.Póki co to jest Polska wolny kraj , a nie Korea. Niech wrzeszcące wieśniaki z tego portalu zajmą się sobą i przestaną bić pianę bo i tak nie ubiją. A swoją drogą to nawet ładna ta chołpka tego Hejnara szczególnie w nocy.

teobald
na forum od grudnia 2023
henryk
25.12.2023 13:01

Hej.

Kiedyś jak jechałem obok to gość dlugo trąbił jak przejeżdżał. Myślę, że fajna praktyka żeby Janusz dostąpił też trochę głosu ludu.

henryk
na forum od maja 2021
/11
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA
Reklamę wyświetlono 4379 razy