DYSKUSJE
Ruszyła budowa sali przy katolickiej podstawówce. Zakonowi pomógł rząd PiS
halsky
12.11.2023 12:57
wyróżnione przez moderatora

Jeżeli szkoła ma uprawnienia szkoły publicznej to otrzymuje państwowe dotacje. I tu rozumiem wypowiedzi, że tworzenie sal szkolnych w Krośnie jest przydatna dla uczniów i ich rodziców. Jeśli jednak są przyznawane ekstra pieniądze dla wybranych ( katolickich ) szkół to nie można przymykać oka na takie poczynania, bo są to pieniądze wszystkich podatników, a nie tylko właściciela szkoły i rodziców wysyłających do tej szkoły uczniów. Dlatego też, ze przez takie finansowanie szkoły katolickiej politycy PIS-u "kupuja " sobie wyborców.... "rzutem na taśmę " !

halsky
na forum od września 2023
Grzes2
31.10.2023 11:03

zakon otrzyma 1,3 mln zł ........ to kropla w morzu przy takiej inwestycji

Grzes2
na forum od listopada 2017
helena12
30.10.2023 15:23
wyróżnione przez moderatora

Źle, bo rząd PiS - jak to było zaznaczone - dał zakonowi pieniądze na rozbudowę szkoły. Co ja czytam. Wy się zastanówcie. Komu dał? A no naszemu miastu jakim jest Krosno. Przybędą dodatkowe miejsca dla naszych dzieci. Ponieważ klasy są liczne na co narzekają rodzice i dzieci. No, ale to źle, że się szkoła rozbudowuje, no źle, a bo PiS dał. No ludzie zastanówcie się nad tym co piszecie, bo rozpacz bierze. Zobaczymy co wybuduje nam tu w Krośnie nowy rząd. Oj czekam.

helena12
na forum od stycznia 2018
reaktywator
30.10.2023 07:02

@obiektywny, obiektywnie to chyba już wszystkie wizy migrantom PiS wysprzedało i ich sprowadziło?

reaktywator
na forum od listopada 2017
mikser
30.10.2023 05:53

no nie mogę, i gość jeszcze się podpisał "obiektywny". Ciekawe czy idiotą to jest z urodzenia czy to efekt prania beretu przez szczujnię TVP....

mikser
na forum od listopada 2017
haash
30.10.2023 04:17

Jak jeszcze któryś u kaczapa wizy nie kupił....

haash
na forum od czerwca 2022
obiektywny
30.10.2023 00:04

niebawem tusk będzie musiał się wywiązać Niemcom i sprowadzić rzesze migrantów,

obiektywny
na forum od lipca 2023
ozyrys1
29.10.2023 09:06

Im mniej szkół katolickich, kościołów tym lepiej.

ozyrys1
na forum od lipca 2020
Iker
28.10.2023 16:55

Człowiek jeden. Przede wszystkim za rządów PO byliśmy wszyscy młodsi ,nie pamiętam jakie były inwestycje w Krośnie w tamtych latach ,bo mało kto pamięta .Pamiętam aferę Nowaka , który odszedł z rządu za aferę z zegarkiem za 15 tys., ,przy dzisiejszych zarobkach czołowych polityków PIS to jest śmieszne.Natomiast za ostatnie 8 lat ,masz rację wszyscy poszli do przodu bo rozdali kupę kasy ,zabrali te pieniądze przedsiebiorcą polskim ładem ,traktując jak złodziei , ale te małe firmy to krew tego kraju, i jeżeli ktoś do czegoś doszedł to swoją pracą a nie ich rozdawnictwem .

Iker
na forum od listopada 2017
arczii
28.10.2023 09:19

Black_crow dokładnie

Chodziłem kiedyś do SP15 i w moim roczniku było 9 klas

Teraz chodzi tam moja córka i są 3 klasy

arczii
na forum od października 2023
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA