DYSKUSJE
Krośnianka tworzy w unikatowej technice. Maluje obrazy na czarnym aksamicie
Matsam
26.10.2023 22:48
wyróżnione przez moderatora

Piękna kobieta, piękna historia życia, piękne obrazy.

Najbardziej szczerze zazdroszczę, że znalazła Pani od razu swoją pasję i poszła, wydaje sie, właściwą drogą. Mąż sam się dosiadł... bo kiedy podążasz właściwie, wszystko jest łatwiejsze i lżejsze do spełnienia i zaakceptowania, nawet najbardziej bolesne sprawy, jak strata dziecka...

Myślę, że życie nas wielu byłoby cudowne, gdybyśmy od początku szli za głosem serca a nie za rozumem. Nieraz ciężko wybrać w wieku 18-tu, 19-tu lat która droga jest właściwa. Pani się udało - gratuluje!;)

"Prawda jest tam gdzie jest lekkość"

Matsam
na forum od listopada 2017
kurnachata
24.10.2023 14:07
wyróżnione przez moderatora

Kto by pomyślał, będąc w Krośnie przez lata to na korytarzach różnych instytucji czy szkół mijałemm te charakterystyczne obrazy. Wpisały się te obrazy zrobione w tej dziwnej technice w krajobraz Krosna.

kurnachata
na forum od listopada 2017
genowefa
24.10.2023 08:27

wszystko pieknie....ale takie teksty pod zdjęciem że artystka w trakcie tworzenia,,,trochę naciagane. Gotowy oprawiony obraz, suchy pędzel, prawdziwie nowatorskie

genowefa
na forum od listopada 2017
ann87
22.10.2023 11:58
wyróżnione przez moderatora

Pani Magda uczyła mnie w gimnazjum czyli jakieś 20 lat temu, do dziś pamiętam jak bardzo podobały mi się obrazy na czarnym aksamicie. Przedstwiały architekturę krośnieńską, uznałam wtedy, że są genialne i podtrzymuję tę opinię. Gratuluję Pani Magdo !

ann87
na forum od listopada 2017
morcin800
22.10.2023 11:21
wyróżnione przez moderatora

Jestem na tak.

morcin800
na forum od marca 2020
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA