DYSKUSJE
Złodzieje grasowali na osiedlach w Krośnie. Łupem były katalizatory
czlowiek_jeden
25.05.2023 13:19

Co niektórzy w komentarzach gorsi od komunistów. Żebym mógł sprzedać coś własnego będę potrzebował dokumentu, że jest moje i nie jest mi już potrzebne? Kolejny ryj w urzędzie do wykarmienia z moich podatków będzie mi układał życie?

czlowiek_jeden
na forum od stycznia 2018
zbych
24.05.2023 16:42

Teraz obywatele przypomnieli sobie że Policja musi pomóc, ale kiedy wracali ze stadionu krzyczeli " j.....c policję. Sluzby trzeba szanować p. Kowalski -zawsze....

zbych
na forum od listopada 2017
grizzly1
24.05.2023 14:52

Włodarze Krosna okradają mieszkańców, podatkami itp, a inni kradną katalizatory.

grizzly1
na forum od listopada 2017
krosnal
23.05.2023 19:05
wyróżnione przez moderatora

do@goatman

Proszę Pana, proszę przeglądnąć ogłoszenia pt. skupujemy katalizatory, cena konkurencyjna itd., itp. Policja ma wszystkie namiary na takie firmy i wystarczyłoby zrobić kontrolę. W skupie złomu każdy ma okazać dowód tożsamości i wskazać skąd pochodzi złom. Czy dla policji to taka niemożność, żeby sprawdzić?. Woloą gonić króliczka z zastrzeżeniem, że nigdy go nie złapią, ale fucha jest. Zabezpieczeniem jest tzw. DNA, które firmy samochodowe stosują i za to się słono płaci. Pytam kto skanuje skradzione katalizatory i inne części sprzedawane nie tylko na złomie.

krosnal
na forum od listopada 2017
kurnachata
23.05.2023 17:43
wyróżnione przez moderatora

Tak już się stało, że przez lata nikomu nie potrzebny katalizator, nagle stał się porządany, gdy skup złomu zaczyna płacić za to 200 zł.

kurnachata
na forum od listopada 2017
goatman
23.05.2023 17:32
wyróżnione przez moderatora

W normalnym kraju pakowałoby się do więzienia każdego złomiarza, który przyjmuje części bez papierów potwierdzających wyrejestrowanie pojazdu. A tak to Eldorado, na nikim nie robi wrażenia to że ktoś przynosi katalizator z nowego samochodu.

goatman
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA