DYSKUSJE
Pizza robiona przez Włocha. "Można poczuć się jak w Neapolu"
Ewa Marecka
14.05.2023 07:31

Pizza bardzo smaczna,właściciele przemili,oby lokal utrzymał się jak najdłużej. Naprawdę warto wstąpić.

Ewa Marecka
na forum od maja 2023
bartus01
27.04.2023 21:31
wyróżnione przez moderatora

Darmodziej,

Krośnie niestety trudno o dobrą pizze.

Z tego co ja mogę polecić, to najbliżej Boguchwała -Pizzeria Pippo. Oryginalna pizza włoska, piec na drewno , ciasto cienkie, nienaleśnikowe, składniki dobrej jakości, cena znośna -polecam.

I żeby była jasność nie jestem zwolennikiem napchania się przerośnitym ciastem z podwójnym serem, po prostu pizza z tego lokalu mi nie posmakowała i tyle. Mam porównanie do innych pizzerii , nie tylko w Polsce, w Neapolu też : )

bartus01
na forum od listopada 2017
krzys16
27.04.2023 21:18
wyróżnione przez moderatora

Ja robię o wiele lepszą, zdrowszą i tańszą. Tyle w temacie.

krzys16
na forum od listopada 2017
Kla Fragola
27.04.2023 20:36
wyróżnione przez moderatora

Nie rozumiem ludzi, którzy krytykuja pizze z tej pizzerii, chyba po prostu nigdy nie jedli prawdziwej włoskiej pizzy z Neapolu. Pizza w Cuore nie jest bułą nafaszerowaną wszystkim, i chyba to się nie podoba przeciętnemu klientowi w Polsce. Po pizzy u Alfa, czlowiek nie wychodzi nabity, i chyba też to nie pasuje ludziom, bo jak nie obżarty i nie nachodzi na wymioty to nie warty posiłek. Jest nadzieja w młodych ludziach, co podróżują, mają otwarte horyzonty i odróżniają jakość od tandety. Co do wystroju, to pojęcie dla Włocha jedzenia "po ciemku " (tak jak w wielu polskich restauracjach ) jest i będzie niezrozumiałe. Kto tylko był we Włoszech w jakiejkolwiek restauracji dobrze wie, że króluje światło. Człowiek ma widzieć co je, oczy też mają jeść. Ogólnie moim zdaniem najlepsza pizzeria w okolicy. Oby tak dalej!!!

Kla Fragola
na forum od kwietnia 2023
spokojny
27.04.2023 17:24
wyróżnione przez moderatora

Problem polega na tym, że nasi "koneserzy" przypuszczalnie nie wiedzą jak wygląda i jak smakuje prawdzziwa pizza włoska!!! A pizza jest tam na prawdę rewelacyjna - włoska!!!

spokojny
na forum od listopada 2017
msktonicki
27.04.2023 16:10
wyróżnione przez moderatora

Jeszcze zapomniałem dodać, że właściciele są bardzo mili, naprawdę bardzo starają, żeby wszystko było super. Jeśli jeszcze nie byliście, to koniecznie musicie tutaj zajrzeć.

msktonicki
na forum od września 2018
BPK
27.04.2023 15:36

warto zrobić ranking pizz w Krośnie, jakaś ankieta na potalu np jeszcze przed sezonem :D

niezmiennie najlepszą jest PIzzeria Espresso :)

BPK
na forum od listopada 2017
BPK
27.04.2023 15:30

jadłem tam pizze tylko raz i samego lokalu dobrze nie wspominam, natomiast pizza była tak cienka jak naleśnik i nie dało się jej jeść w rękach, może coś poprawili i dam im drugą szansę ;)

BPK
na forum od listopada 2017
Darmodziej
27.04.2023 14:45

Agniecha, Bartuś, może polecicie, gdzie w Krośnie zjeść dobrą pizzę?

Darmodziej
na forum od listopada 2017
msktonicki
27.04.2023 10:40
wyróżnione przez moderatora

Pizza jest naprawdę bardzo smaczna, ale lokal ma dwie wady, przez które rzadko tam zaglądam. Po pierwsze jest za jasno, lokal nie powinien być oświetlony zimnym światłem. Po drugie niestety zapach, czasami smażone są np. frytki i po wyjściu z lokalu wszystkie ubrania nadają się do prania.

Podkreślam, nie hejtuje, tylko chciałem to zgłosić jako swoją sugestię - pizza jest top!

msktonicki
na forum od września 2018
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA